Přípravka statečně bojovala v Čelákovicích

V sobotu 16.3 se konal turnaj v Čelákovicích. Čekaly nás celkem 4 zápasy 4. koše. Po dlouhé době nakonec dorazila většina hráčů, mohli jsme tak hrát na 2. trojky.

V prvním zápase jsme hráli s Nehvizdy. Začínali jsme pouze ve čtyřech, přesto jsme hned v úvodu dali 3 góly. Soupeř dokázal postupně vyrovnat, později zápas dokonce i otočit. Dokázali jsme se držet vyrovnaného zápasu a pár minut před koncem jsme prohrávali o pouhý gól. Soupeř dokázal minutu před koncem skórovat, konečné skóre bylo 5:7.

V druhém zápase jsme se poprvé v sezoně setkali s Orkou Horní Počernice. I dnes nás ale trápila obrana, a proto jsme inkasovali 4 góly. Soupeř odešel s čistým kontem.

Ve třetím zápase nás čekala domácí Orka Čelákovice. Měli pouze 3 hráče do pole. Ani v tomto zápase jsme se ale moc z chyb nepoučili. Obrana stále zůstávala v útočné polovině a stříleli jsme z ostrých uhlů. Tento zápas byl o něco vyrovnanější, ale i tak jsme soupeři podlehli. Podařilo se nám vstřelit jeden srovnávací gól na 1:1, ten byl také poslední.

To už nás ale v posledním zápase čekal tým z Kobylis. V tu chvíli nám ale bylo jasné, že to bude nejtěžší soupeř. Neodešli jsme s nulou, podařilo se nám proti devíti brankám vstřelit alespoň 1 gól. I v tomto zápase jsme se potýkali se stejnými problémy s obranou.

Sice jsme si ze soboty neodnesli jedinou výhru, ale odnesli jsme si spoustu zkušeností, co natrénovat a zlepšit do dalšího kola. Hlavně už víme, jak důležité je bránit a ne stát jen u soupeřovi branky.