Elévové si odváží tři výhry z Mladé Boleslavi

V neděli 28.1 2024 jsme vyrazili na další ligový zápas. Museli jsme si zase přivstat, protože jsme jeli až do Mladé Boleslavi. První zápas jsme hráli proti domácím z Předvýběru MB White. Další zápas také proti boleslavským, tentokrát to byla Florbalová akademie. V třetím utkání jsme se utkali proti Říčanům a v posledním proti Prague Tigers.

V prvním zápase jsme dlouho hráli vyrovnaně a branka nepadla. Po pár minutách jsme se dostali do vedení, ale rychle jsme o něj přišli. V poločase jsme prohrávali 1:2. I přes hodně střel se nám gól nepodařilo proměnit. Nebránili jsme důsledně a útočníci si přihrávali naslepo, proto jsme pár gólů ještě dostali. Nakonec jsme prohráli 1:6.

Po krátké pauze nás čekal druhý Boleslavský tým. Do zápasu jsme vkročili skvěle a po několika krásných střelách a ještě hezčích kombinací jsme v poločase vedli 4:0. Zbytek zápasu jsme si vedení udrželi a nějaké branky se nám ještě podařilo vsítit. Vyhráli jsme 7:2.

Na třetí zápas jsme vyměnili barvu dresů, převlékli jsme se po dlouhé době do červených. V prvních pár minutách jsme se dostali do vedení, které jsme dlouho drželi. Těsně před sirénou jsme dostali dva smolné góly a v poločase to bylo 4:2. Druhá polovina nám trochu utekla, nebyli jsme tolik důslední, akce byly překombinované a dostali jsme dva góly. Naštěstí jsme na konci pořádně zamakali, dali jsme gól a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Po trochu delší pauze na oběd nás čekal poslední utkání proti týmu se kterým se utkáváme skoro každý turnaj a to Tigers. Začátek jsme prospali a po prvních dvou minutách jsme prohrávali 0:4. Naštěstí se nám podařilo popadnout dech a do utkání se dostat. Dali jsme také několik rychlých gólů a začala neuvěřitelná přestřelka. Každou minutu padal minimálně jeden gól a byli to velké nervy. Nám se dařilo krásně kombinovat a dostávali jsme soupeře do situací, kdy absolutně netušili kde mají stát. V poločase jsme vyhrávali 8:7, ale tím to nekončilo. Celou dobu měl zápas skvělé tempo a pro diváky to byla skvělá podívaná. Nakonec se nám podařilo výhru urvat na svojí stranu a vyhráli jsme 12:10.