Na čtvrtý den nám předpovídali rekorní teplo a předpověď se vyplnila. Naplánovali jsme tak testy, které přece jen nejsou tak náročné a vypustili neoblíbenou 12minutovku.

Opět jsme začli dříve, abychom využili dopoledního chládku, jestli to tak vůbec lze nazvat. člunkový běh na asfaltovém hřišti před budovou byl ještě v pohodě, hod míčkem na stejném už nás začal rozpalovat a čtyřskok už byl doplněn smažením zaživa. Naštěstí děti skvěle spolupracovali a brzy jsme se posunuli pod hřiště do úplného stínu mezio stromy na hod medicinbalem. Ty první tři jsme tam na ne úplně rovném terénu dělat nemohli.

Po hodině a půl jsme rádi upalovali dovnitř na svačinku a oblíbeného melouna. Po ní jsme se rozhodli pro volný styl s florbalkou v hale jako malou odměnu za spolupráci při testech.

Po řízku k obědu jsme si dali polední klid a vyrazili  na druhou část testů v podobě předklonu a sprintů v hale. Po nich jsme zvládli i 2 karusely, jeden posilovací a jeden s florbalkou. A protože děti opět skvěle spolupracovali, po svačince jsme zvládli i hru 5+1 na celé hřiště.

Po večeři v podobě buchtiček se šodo  a hodinovém klidu jsme vyrazili naposled ven na hry. Házenou na celé hřiště pak holky proti klukům vyhráli 1.0, ti jim to vrátili ve fotbale stejným skore. A protože zbylo trošku času, vyhověli jsme mi trenéři děvčatům a jejich úpěnlivé touze o vybíjené proti nám dospělím. Nenechsali si to vymluvit a tak jsme hráli. bylo to zajímavé a celkem vyrovnané, ale zkušenost ve florbale Jesenice stále vítězí. Je už jen otázkou, jak dlouho, neb i děvčata doplněná 4 nejstaršími kluky se moc snažila a šanci měla:-)

Ale nejdůležitější stejně bylo, že jsme si to všichni užili a všechny aktivity ve zdraví přežili. I když občas jiskry létaly. Ale to k tréninku patří a jen nás dále posílí.

Zítra nás čeká poslední den, lépeřečeno půl den. Dopoledne v hale a pak hurá domů. I když si myslím, že všem se nám zde velmi líbilo, i přes to úporné vedro.