Další horký den jsme přežili a to aktivním pohybem. Nenechali jsme se zastrašit a šli si zasportovat.

Po ranní rozcvičce, snídani jsme šli opět dříve trošku zaposilovat na venkovní hřiště. Protože se všichni moc snažili, tak jsme hodinku venku zakončili házenou holkdy proti klukům na celé hřiště. Trenéři chytali a kluky posílil Karas. Byli jsme moc překvapeni, jak všichni se snažili a chtěli moc dát gól. Ke slovu přišla i taktika, nicméně byl to příliš lehký a malý míč, který zapříčinil po 5+7 min nerozhodný stav 1.1. Ale všichni jsme si to užili, i ti nejmenší ve stímu smrků cvičením na karimatkách ve skvělé péči Radka.

Po delší přestávce a melounové svačince jsme si dali trénink přihrávek v hale v už méně svižnějším tempu.

Po velmi dobrém obědě jsme zasloženě vyrazili na zmrku, skoro všichni, kdo se na ní cítil:-) Přece jen jsme sportovci a ne všichni chtěli riskovat absenci. I tak jsme stihli všichni odpolední program ve formě hravých cvičení hlavně s s florbalkou, různými souboji s vyrážením míčků, hrou 2:2 křížem atd. Bylo toho dost a tak tak jsme stihli večeři. Výborné špagety, které všem stejně jako kuře na paprice s rýží k obědu sedly.

Večer jsme pak uskutečnili malý turnaj ve florbale, který byl takovým malým vyvrcholením našeho soustředění. Vyhráli jsme všichni, protože nás to všechny moc bavilo a zároveň jsme všichni (a to do doslova!) ukázali další zlepšení.

Zítra nás čekají nejen testy, ale asi i nejteplejší den. Tak hurá na kutě, bude to další náročný a zároveň poslední celý den zde v Ledči, kde to máme tak rádi