Po první snídani a následném odpočinku jsme krátce po deváté vyrazili na první dopolední trénink. Začátek jsme posunuli, abychom stihli ještě nejaký ten stín a o něco menší vedro. Nakonec jsme venku vydrželi o něco déle než hodinku a nikomu to vůbec nevadilo. Po přestávce a ovocné svačince jsme dokončili dopolední fázi v tělocvičně. Celé dopoledne bylo přece jen trošku svižnější a všichni dostali zabrat, neb další dny budeme muset vzhledem k vedru polevit. Nikomu to nevadilo a nakonec jsme stihli v hale i kromě posilování také pár herních dovedností s míčkem.

Šunkofleky s velmi oblíbenou červenou řepou nám dodali energii do odpolední fáze.  Ta následovala po téměř dvou hodinách po obědě zaměřením na dovednostní disciplíny. První hodina víc na fyzičku, druhá půlka byla více herní. Překvapivě nebylo v hale takové horko jako venku, takže jsme se mohli věnovat jak zlepšením pohybu tak techniky formou cvičení i modifikovaných her.

K večeři nás čekala hrachová kaše s párkem, což pro některé byla výzva. Ale každý jsme něco snědl:-) Po hodince pak skupinka aktivních jedinců z předchozího dne vyrazila na Daliborovo kolečko, které jsme si všichni užili. V parku je krásně. Stihli jsme to do půl hodiny a tím i celou následnou třetí fázi, která byla formou vybíjené a fotbalu podle toho jak kdo chtěl:-) A večer odpadáváme postupně do postelí a věříme, že dnes bude klid a zítra možná zmrzka:-)

Fotky k nakouknutí zde