V prvním našem zápase (turnajový třetí, což nám zjevně pomohlo) jsme se od začátku s týmem Black Angels red přetahovali o vítězství. Pozorný Kulík v bráně a proti minulým turnajům zlepšená obranná hra okořeněná nevídanou kombinační hrou Ondry s Matym nás dovedla k ubojovanému, ale naprosto zaslouženému vítězství 6:4. Spojit tyto dva se ukázalo jako skvělý tah, i když jsme trochu oslabili druhou trojici. Naštěstí Ondra (4) a Maty(2) dali více než soupeř. Pozitivem bylo, že soupeřovi 4 góly byly spíše ukázkou šikovné střelby než vyložené chyby v obraně, což se nám dříve stávalo prakticky u všech inkasovaných gólů.

Do druhého zápasu s Kanonýry z nedalekého Kladna jsme tak nastoupili v dobré náladě a na hřišti to bylo vidět. Trošku i štěstí Štepánky v bráně a opět několik pěkných kombinací Matyho s Ondrou nás drželo do konce v boji o výhru. Přestože jsme měli štěstí (2 tyčky soupeře), v poslední minutě i šanci vyhrát. Ale Ondrova střela trefila jejich šikovného gólmana. Na střely jsme sice vyhráli, ale remíza byla nakonec spravedlivá. Leč nás odsoudila k zápasu o bronz díky skóre hovořícího v prospěch kanonýrů. Všechny góly vsítil Ondra, některé opět po nezištných nahrávkách Matyho

V posledním zápase turnaje jsme nastoupili proti FBK Olymp Praha a od začátku nenechali nikoho na pochybách, kdo chce bronz a diplom. Celý tým bojoval a dodržoval (!!!) taktické pokyny. Dobře bránil a i několik laciných branek v síti Lucky nás nerozhodil a my tak nakonec vyhráli 7:4. Opět excelovali Ondra (4) a Maty (3).

Ale bylo by nespravedlivé vyzdvihovat jen tyto dva. Celý tým se zápas od zápasu zlepšoval. Šimon výborně přistupoval k hráčům a v posledním zápase už i rozehrával spoluhráčům, Patrik ukázal velký příslib do budoucna svou šikovností a mnoha vybojovanými souboji i nahrávkami, Martin lítal po hřišti jako vždy, nevypustil jedinou sekundu na hřišti, jen musíme zapracovat na technice. I holky Bára, Lucka, Kulík i Štěpánka ukázaly, že se o místo v sestavě budou prát. Zlepšily pohyb a zápal do hry. A je dobře, že jsme zůstali v tomto koši, kde máme dost prostoru na to si zahrát a zlepšit psychiku. Je vidět, že si více věříme a můžeme tak příště bojovat i o postup. Na ten rozhodně máme, zvlášt když budeme příště kompletní.

Celému týmu patří velký dík, konečně i my trenéři a rodičové jsme si turnaj užili!!!