Mladší žáci, 27.11.2016, SH Šestajovice

Poslední listopadový turnaj nás čekal v neděli v Šestajovicích a podařilo se nám ho, i přes počáteční problémy s nominací, vyhrát!

V neděli ráno jsme totiž museli narychlo povolat pomoc z řad elévů, neboť marodka mladších žáků se silně rozrostla. A tak jsme v 9:40 nastoupili proti Falconu Blue z Lysé nad Labem doplněni Emmou a Markem. Na začátku jsme si opět trochu přispali a nějak se nám nechtělo běhat, ale od druhé půle jsme měli mírně navrch a tuto převahu jsme dokázali využívat. První zápas skončil výsledkem 6:1 pro nás.

Pak jsme měli dlouhou přestávku, až do 12:20, kdy nás čekal Olymp Praha - Poseidon. A jelikož nebylo moc kam jít, tak jsme se koukali, co nás čeká. A musím říct, že jejich utkání s Falconem bylo až nečekaně tvrdé, hrané hodně do těla. Tuto tvrdost, někdy až za hranou, a časté sekání jsme při našem zápase ustáli a po vyrovnaném boji nakonec zvítězili 4:2. Boj to byl až do konce a vítezství pojistil nádherný Filipův gól dloubáčkem, pár sekund před koncem při soupeřově power-play. A tak nám radost kazilo jen Michalovo naražené stehno, lépe řečeno, ta část těla, která je hned nad ním.

V boji o první místo nás čekal tradiční soupeř a to Athletics Praha Pruhovaní. I v tomto utkání se sešli vyrovnaní soupeři a hra byla značně vyrovnaná. My jsme měli sice mírně navrch, ale vedení se ujal soupeř. Nám se podařilo srovnat a dokonce jsme ještě minutu před koncem vedli. Soupeř však při power-play 20 sekund před koncem srovnal a tak se šlo na nájezdy. Zde nás podržel Táda a pustil jen jeden gól. U nás byli úspěšní Marek s Filipem a tak jsme se mohli radovat z vítězství.

V celém turnaji se střídaly pěkně akce a chvíle, kdy nám bylo ouvej. Přesto jsme vždy bojovali a nevzdávali se. Ani když nám na konci docházely síly. Pokud jde o účinkování elévů, tak klobouk dolů. Do týmu krásně zapadli a rozdíl věku nebyl vůbec poznat. I díky nim míříme o koš výš.

Jiří Vodička, trenér

A ještě pohled hráče:

Konečně výhra

V neděli 27. 11. jsme jeli do Šestajovic na další turnaj. První zápas proti Falconu jsme vyhráli jasně 6:1. Ve druhém zápase proti Olympu jsme výhru neměli tak jasnou, vyhráli jsme jen 4:2, i díky krásnému gólu Filipa Chejna z poloviny. Postoupili jsme do finále, kde nás čekal tým Athletics, který měl velkou podporu od diváků. Vypadalo to dobře, ještě 20 vteřin před koncem jsme vedli 2:1, ale pak přišla nečekaná rána a gól do naší branky, který poslal utkání do nájezdů. Za nás jeli Michal Šiman, Filip Chejn a elév Marek Navrátil. Filip a Marek svůj nájezd promněnili a jelikož z Athleticsu dal gól jen jeden hráč, mohli jsme se radovat z vítězství v turnaji. Celkově bych tento turnaj zhodnotil, jako velice úspěšný a doufám, že se nám takto dobře bude dařit i na příštích turnajích.

Jonáš Bohatý

 

Konečně výhra

V neděli 27. 11. jsme jeli do Šestajovic na další turnaj. První zápas proti Falconu jsme vyhráli jasně 6:1. Ve druhém zápase proti Olympu jsme výhru neměli tak jasnou, vyhráli jsme jen 4:2, i díky krásnému gólu Filipa Chejna z poloviny. Postoupili jsme do finále, kde nás čekal tým Athletics, který měl velkou podporu od diváků. Vypadalo to dobře, ještě 20 vteřin před koncem jsme vedli 2:1, ale pak přišla nečekaná rána a gól do naší branky, který poslal utkání do nájezdů. Za nás jeli Michal Šiman, Filip Chejn a elév Marek Navrátil. Filip a Marek svůj nájezd promněnili a jelikož z Athleticsu dal gól jen jeden hráč, mohli jsme se radovat z vítězství v turnaji. Celkově bych tento turnaj zhodnotil, jako velice úspěšný a doufá, že se nám takto dobře bude dařit i na příštích turnajích.