Naši benjamínci vyrazili do velmi příjemného prostředí v Unhošti plni odhodlání poprat se o první výhru i přes absenci několika opor. Ačkoliv jsme začínali až v deset, první poločas proti výrazně staršímu a silnějšímu soupeři z Kralup se nám nevydařil. Ačkoliv jsme sice byli rychle ve vedení 2:1, do konce poločasu už jsme jen lovili míčky z vlastní sítě a prohrávali 2:10. V druhém poločase jsme začli konečně trošku bránit a nakonec uhráli přijatelný výsledek 4:12. To znamená poločas 2:2.

V druhém zápase proti FBŠ Bohemians P4 jsme nastoupili proti mnohem hratelnějšímu soupeři. Zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodovali maličkosti, hlavně pak jedna silná trojka soupeře, kterou jsme neubránili a všechny góly dostali od jednoho hráče. Naše trojka bohužel proti druhé slabší trojce soupeře nestačila dát více gólů i díky zbrklosti v zakončení. šancí a samostatných nájezdů bylo dost. Bohužel jsme tak o gól prohráli 5:6 a byli tak odsouzeni k boji o 5. místo.

V něm po třízápasové pauze jsme trošku vychladli a proti Wizards DDM P10 black podali asi nejslabší výkon sezóny a zaslouženě prohráli 2:15. Ano, prohráli jsme v minulém turnaji o více gólů, ale to bylo dáno kvalitou soupeře. Většina gólů byla obdržena buď z dálky nebo po chybném bránění. Na to se musíme v tréninku zaměřit.

I přes tři porážky je však na čem stavět. Děti se snaží a bojují. Jen nám chybí zkušenosti a více tréninku.

Góly dali Maty (5), Martin (3) a premiérově i Míša (3). Věřme, že ve čtvrtém koši, kde jsme měli začínat, se dočkáme první výhry a třeba i medaile.