Ale popořadě. Čekaly nás 4 zápasy, což v koši s 5 mužstvy tak je a hraje každý s každým. Naštěstí nás bylo více jak na 3 trojice. První zápas jsme i přes vlažný začátek vyhráli 8:4 hlavně díky Márovi (5) a Tomášovi v bráně, který od počáteční spršky už inkasoval jen jednou. Výhra nakonec spravedlivá, ale výsledek až příliš krutý pro velmi srdnatě a dobře hrajícího soupeře. Další góly přidal Lukáš (2), který těžil z nezištných přihrávek Máry a Kuba (1).

Po jednozápasovém oddechu jsme si to rozdali s domácími FbŠ Bohemians zelení a i když opět na začátku prohrávajíc o gól, zápas jsme celý kontrolovali a vyhráli 8:2. O góly se tentokrát postaraly všechny trojice, jmenovitě Mára, Tomáš Sklenář, Lucka po dvou a po jednom Kuba a Emma. V bráně mužstvo podržel Ondra Tománek.

V dalším zápase proti FBC Start 98 Kunratice white jsme opět na začátku prohrávali. Pobavil hlavně kuriozním vlastním gólem Ondra Pejša, který si spletl brány a suverénně zavěsil do brány, kterou strážil nic netušící Mára. Od té doby jsme však góly kromě jednoho dávali už jen my a celkově dominovali 10:4. Po dvou jich dali Tomáš S., Ondra T., Amélka a po jednom Lucka, Kuba, Ráďa a Lukáš.

V posledním zápase jsme jen potvrdili pohodu v týmu a poměrně suverénně dokráčeli k vítězství 10:5 i když na počátku druhého poločasu nám soupeř trošku zatopil pod kotlem. Ale tým i bez Máry, který byl opět v bráně, se ukázal ve skvělém světle a předvedl asi nejlepší výkon v turnaji. Je vidět, že i bez největších opor v poli jsme schopni hrát velmi důstojnou roli. V poli exceloval Kuba  a Ondra T. (oba po 4 gólech), po jednom přidali Lukáš a zaslouženě i Lucka Suchardová, která ukázala obrovské zlepšení proti loňské sezóně. Ale to platí o celém družstvu a také o nováčcích Tomášovi Mintělovi, Lukáši Vackovi a Ondrovi Pejšovi, kteří nejen že výborně zapadli do mužstva, ale zároveň velmi aktivním pojetím, dobrým pohybem a trošku i překvapivě umem s florbalkou významně podpořili vítězství v turnaji.

To jen potvrzuje, jak silnou generaci elévů momentálně v Jesenici máme a také jak jednotliví hráči pracují pro tým. Je opravdu radost s nimi pracovat.