Sluneční zátoka, Sázava

 

Třetí den soustředění byl volnější. Dopoledne ještě probíhal standardní trénink - elévové běhali, děvčata a starší kluci trénovali v hale. Odpoledne jsme vyrazili na výlet a večer si to rozdali v turnaji ve vybíjené. A jak to dopadlo?

Pondělí 8. srpna 2016, Ledeč nad Sázavou

Elévové překvapili na běhacím tréninku v lesoparku svými dosaženými výkony. Na 700m okruhu dosahovali lepších časů než většina starších kluků. To je pro ně výborná vizitka či spíše špatné vysvědčení o kondici těch starších. Děvčata jdou běhat zítra, tak uvidíme.. :-)

Dopolední blok v hale byl opět o obnově základních florbalových návyků - technika, nahrávka, hra tělem. Je vidět, že pauza byla holt dlouhá..

Odpolední výlet do Sluneční zátoky a na Foglarovu louku se vydařil. Zdatnější jedinci neváhali a vykoupali se v Sázavě, ti slabší na ně koukali a jedli ne příliš zdravé pochutiny zakoupené v blízkém kiosku. S tím bohužel nic nenaděláme, jak je kdo zvyklý, tak se chová i na sportovním soustředění. :-( Ovšem místní zmrzlinu na závěr výletu v Ledči jsme vyzkoušeli všichni. Přece jen to nějakou sladkou odměnu oo cca 9 km pochodu chtělo.

Večer jsme strávili na hřišti. Dali jsme si turnaj ve vybice - zvlášť mladší a starší děti, které ještě doplnil tým trenérů a realizačního týmu. V mladší kategorii zvítězil tým s kapitánkou Amélkou a odnesl si největší porci sladké (opět :-)) odměny. Na dospělé neměli naše starší děti samozřejmě nárok, i když se opravdu usilovně snažili aspoň některého z trenérů vybít, ale nakonec se podělili o odměny za 2. a 3. místo. Spokojeni byli nakonec všichni, protože odměnu dostal každý, byť pro dospěláky měla podobu "jen" velké žízně.

Pozn.: Večerka opět v pohodě, turistika je také dobré uspávadlo..

Na Rajčeti jsme doplnili naše album Soustředění, kam postupně nahráváme fotky z jednotlivých dnů.