Elévové v hale

Neděle 7. srpna 2016, Ledeč nad Sázavou

Všechna družstva se postupně dostávají do plného zápřahu a kromě práce zaměřené na zlepšení fyzické kondice se učíme pracovat s míčem v různých situacích, zábavnou formou cvičíme techniku a zlepšujeme pohybové dovednosti. Hodně hrajeme hry - děti si vyzkouší všechny možné kolektivní míčové hry.

Děvčata si dnes vyzkoušela pětkový florbal na velkém hřišti, když změřila síly s elévy v tréninkovém minizápase a vůbec si nevedla špatně. Elévové pilně cvičí techniku a nacvičují herní součinnost na větším prostoru. Skupina nejstarších dětí absolvovala dopolední trénink v lesoparku, kde se zaměřila na kondici. Odpolení blok probíhal na hřišti ve znamení her. Večrní mač proběhl v plném zápasovém nasazení, protože v sázce bylo hodně. Tým, který prohrál, nám ve středu před přípravným zápasem předvede vystoupení "Cheer leaders", a svým tanečním sólem nás určitě nadchne Patrick Smutný. Těšíme se na to! :-)

Zítra nás čeká volnější program s odpoledním výletem k Foglarově zátoce s malebnými zákrutami Sázavy. Ti otužilejší si mohou i zaplavat.

Pozn.: S dodržováním večerky už je to lepší. Léčba únavou už zafungovala.. :-)

Na Rajčeti jsme založili album Soustředění, kam budeme postupně nahrávat fotky z jednotlivých dnů.