Dort

 

Slavnostní zakončení naší historicky první a nutno říci velmi úspěšné sezóny proběhlo v pátek 10. června ve velmi příjemném prostředí fotbalového hřiště v Dolních Jirčanech. Oslavy jsme zahájili miniturnajem na hřišti s umělým povrchem ve dvou kategoriích: Greenhorns a Teenegers. V obou se představila 3 družstva po 5-6 hráčích. Výzva čekala zejména na Jeseničáky, elitní tým, který si sami sestavili 2 kluci z přípravky a 4 z elévů, ve starší skupině Teenegers. Ačkoliv první zápas prohráli 4:1, ve druhém porazili mnohem starší, i když o jednoho hráče méně početný, tým Bulldogs 3:2. Zasloužili si tak oceněné 2. místo. V této starší kategorii zvítězil tým pojmenovaný Kangaroos. Mezi zelenáči, tedy našimi nejmenšími, si nejlépe vedlo družstvo Pink Panthers, na 2. místě skončili Mimoni a třetí Krysy.

Po slavnostním vyhlášení vítězů i poražených a odměnách za turnaj se servíroval dort jako odměna za úspěšnou sezónu. Ačkoliv byl velký, jen se po něm zaprášilo a nejvíc na odbyt šel marcipán, hlavně ten v podobě florbalového míčku. Tuto sladkou odměnu za celou sezónu si zasloužili úplně všichni, protože společně jako tým dosáhli skvělých výsledků a neztratili se ani mezi mnohem zkušenějšími a co do jména zvučnějšími týmy z Prahy a okolí.

Po dortu jsme zažehli oheň a opékali buřty u místního ohniště. Všichni jsme si páteční odpoledne a večer náramně užili. Tvoříme jeden tým a naším cílem je se bavit, na tréninku, při turnajích, na soustředění, kdykoliv jsme spolu. Chceš li se k nám přidat a zmeškal si nedávné nábory, stačí když vyplníš online přihlášku nebo se ozvi na kontakty uvedené na našich stránkáchwww.florbaljesenice.cz.

Děkujeme Čechoslovanu Dolní Jirčany za poskytnutí skvělého zázemí a obsluze hospůdky na hřišti za pomoc s úspěšnou akcí.

Michal Zlesák a Dalibor Wijas