Velmi milosrdný začátek v 10:00 nám všem asi pomohl. To nelze říct o pokusu změnit pravidla  a to na jeden 16min zápas bez přestávky, přidáním hráče v případě vedení o více jak 5 gólů a pískání přerušení po hře delší jak minutě. Nic z toho se pochopitelně neosvědčilo. Naštěstí náš tým se nenechal rozhodit a proti bojovným FBŠ Bohemians DDM PRaha 7 vyhrál 4:3. Přestože jsme brzy prohrávali 3:1. Naštěstí skvělý jinak kanonýr Marek v bráně (jeho premiéra) předvedl několik brilantních zákroků a hru podpořil také skvělými výhozy. Ofenzívu táhli Lukáš (2), Emma (1) a David (1) góly.

V druhém zápase proti Black Angels 2008 už s Davidem v bráně se celé mužstvo zaskvělo a vyhrálo přesvědčivě 9:2. Kanonádu zařídili Marek (5), Lukáš (2), Emma (1) a premiérově Petra (1).

Ve finále proti velmi soupeři se mužstvo dlouho drželo a v polovině vedlo o 3 góly. Pak se však už projevila zmiňovaná změna pravidel a náš mnohem menší počet hráčů nestačil fyzicky na soupeře a nakonec o gól prohrál. Zrušení přestávky mezi poločasy byl jedním z důvodů, mužstvo si nemohlo odpočinout. Góly tentokrát obstarali Lukáš (4), Marek (3) a Emma (1).

I přes druhé míso zaslouží tým absolutorium, všichni bojovali ze všech sil, mnohem lépe bránili a občas předvedli i kombinační hru v několika případech zakončenou gólem po jednom doteku. Dostali jsme pohár a David ocenění za nejlepšího brankáře sezóny, Emma jako obránce a Marek jako útočník za tým přípravky Florbalu Jesenice v této sezóně. Doufejme, že doplníme tým nováčky a budeme důstojným soupeřem jako tomu bylo letos. A také že k prvnímu poháru doplníme kamarády:-)

Podrobné informace o turnaji naleznete na portálu Český florbal - Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. koš, 9. kolo.