DEFAULT
  • neděle, 1. listopad 2015

    Čas startu: 09:00

    2. turnaj - Neděle 1.11.2015, Nová MSH Mladá Boleslav

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A

    Nominace: všichni z přípravky + Kristýna Čakanová, bližší info u trenéra na tréninku

    Trenér: Wijas Vedoucí družstva: Wijas

    Sraz: 8:15, Nová MSH Mladá Boleslav, Zalužanská

  • sobota, 7. listopad 2015

    Čas startu: 09:20

    3. turnaj - sobota 7.11.2015, Sparta Praha, X3M Arena Barrandov

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A

    Nominace: všichni elévové + Lukáš Kott, Marek Navrátil, bližší info u trenéra na tréninku

    Trenér: Zlesák Vedoucí družstva: Vávrová

    Sraz: 9:20, X3M Arena Barrandov

  • neděle, 8. listopad 2015

    Čas startu: 08:40

    4. turnaj - neděle 8.11.2015, SK Dvojka Praha, Unihoc Aréna

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga starších žáků - skupina 3 - A, 11. koš 

    Nominace: všichni starší žáci + mladší žáci roč. 2003, bližší info u trenéra na tréninku

    Trenér: Wijas, Vedoucí družstva: Wijas

    Sraz: 8:40, Unihoc Aréna, Na Kotlářce 1, Praha 6

  • sobota, 14. listopad 2015

    Čas startu: 08:40

    4. turnaj - sobota 14.11.2015, Floor Maniacs Mělník

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga mladších žáků 3+1 - skupina 3 - A, 2. koš 

    Nominace:  všichni mladší žáci, Filip Kovářík a Tadeáš Hendlinger, info na tréninku u trenéra

    Trenér: Wijas, Vedoucí družstva: Wijas

    Sraz: 8:40, SH ISŠT Mělník, K Učilišti 2566, Mělník

  • neděle, 15. listopad 2015

    Čas startu: 08:00

    3. turnaj - Neděle 15.11.2015, TJ Sokol Vlašim

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A

    Nominace: všichni z přípravky + podle počtu doplníme děvčaty z elévů, bližší info u trenéra na tréninku

    Trenér: Zlesák Vedoucí družstva: Kapr

    Sraz: 8:00, Sportovní 618, Vlašim

  • sobota, 28. listopad 2015

    Čas startu: 08:00

    5. turnaj - sobota 28.11.2015, Florbal Jesenice - pořádáme!!!

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga mladších žáků 3+1 - skupina 3 - A, 3. koš 

    Nominace:  všichni mladší žáci a Tadeáš Hendlinger, info na tréninku u trenéra

    Trenér: Wijas, Vedoucí družstva: Wijas

    Sraz: 8:00, ZŠ Jesenice

  • neděle, 29. listopad 2015

    Čas startu: 11:30

    4. turnaj - Neděle 28.11.2015, Jedenáctka VS Chodov (změna díky postupu)

    Rozpis turnaje a podrobnější informace z hlášenky pořadatele: Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A

    Nominace: všichni z přípravky + podle počtu doplníme děvčaty z elévů, bližší info u trenéra na tréninku

    Trenér: Zlesák Vedoucí družstva: Kapr

    Sraz: 12:30, Jedenáctka VS

Newsletter

Chcete dostávat aktuální informace z klubu? Vyberte si, jaké novinky chcete odebírat.

Partneři

Extreme Networks RGB

logo Veracomp2

llentab 280x71

rockwool 280x71

ESET

Město Jesenice
Český florbal
Fat Pipe
Asics