Přípravka, Tatran Střešovice, 10.4.2022

 

V neděli po Superfinále jsme vyrazili s přípravkou do Střešovické Stodoly, kde pořádal Tatran velký trojturnaj přípravek. My jsme ve 2. koši změřili síly postupně s Kutnou Horou, FBŠ Bohemians, domácím Tatranem a nakonec se Spartou.

Mělo nás být sedm, což by bylo tak akorát na dvě formace a brankáře. Ale bohužel v noci nad ránem před turnajem se nám omluvil kvůli zdravotním potížím David Kováč, takže nás zbylo šest statečných - Viki Böhm, Honzík Čachotský, Robin Šikl, Sebík Halíček, Dan Ňorek a Eda Mojžíšek. V bráně se nakonec vystřídali dobrovolně Eda v prvním zápase a nedobrovolně pak po prohraném losu Honzík ve druhém a Sebík ve třetím, no a v posledním zápase opět nedobrovolně, ale nakonec přece jen i Viki. :-)

V poli jsme pak se sestavou improvizovali každý zápas, a tak si nakonec zahráli všichni se všema. Na úvod jsme si museli poradit s nebezpečnou Kutnou Horou. Tento vyrovnaný zápas jsme nakonec urvali pro sebe a vyhráli 6:3. V druhém zápase s Bohemkou jsme se nevyvarovali několika zbytečných nepozorností v obraně a proti běhavému soupeři, který hrál hodně tvrdě do těla jsme se nedokázalik tolik prosadit v útoku. Nakonec z toho byla těsná prohra 3:4.

Třetí zápas s domácím Tatranem jsme opět nezačali nejlépe, ale nakonec jsme ho vysoko přehráli a odcházeli do šaten s výhrou 7:2. V posledním zápase už jsme byli hodně unavení a na naší hře to bylo znát, ale soupeř na tom byl obdobně, a protože jsme měli přeci jen více ze hry, i v posledním zápase letošní ligové sezóny jsme dokázali zvítězit, a to poměrem 4:2.

V průběhu turnaje nám pomáhala naše nová asistentka trenéra Emma Haertlová. Věříme, že se s ním nepotkáváme naposled a že nám pomůže i v dalších turnajích. Třeba hned v tom následujícím na začátku května, kterým bude prestižní mezinárodní turnaj Prague Floorball Cup. Už se na něj těšíme! :-)

Na závěr ligové sezóny děkujeme všem našim příznivcům za podporu a doufáme, že se uvidíme na dalších zápasech Jesenického klubu.

Dála