Vážení přátelé,

jako už tradičně, byť jsme minulý rok kvůli Coroně vynechali, tento rok znovu chystáme na závěr roku klubový Vánoční turnaj. Letos to termínově vyšlo na neděli 19.12.2021. V ten samý den pořádáme na tom samém místě turnaj přípravek, takže florbal bude ve Zdiměřicích k vidění po celý den!

Začátek akce Vánočního turnaje je v 15:00, losování týmů (viz dále) ve 15:30!

Letos bohužel nemáme možnost využít bufetu, takže je na Vás jaké dobroty si donesete. Nebude chybět Vánoční stromeček, pod kterým můžete nacházet dárky od svých kamarádů či kamáradek (když je tam dají :-)) a hlavně si zahrát Vánoční turnaj pro zábavu v uvolněné atmosféře bez přehnaných ambicí. Aby tomu tak skutečně bylo, rozhodli jsme se pro osvědčený model turnaje:

V každé vypsané kategorii bude tolik týmů, kolik se do ní přihlásí hráčů děleno minimálním počtem hráčů na tým (uvedeno v rozpisu vypsaných kategorií). Složení týmů bude poté vylosováno na místě před turnajem.

Vypsané kategorie:

Přípravka + Elévové (min. 4 hráči na tým), hra 3 + 1 na šířku

Mladší + Starší žáci (min. 6 hráčů na tým), hra 5 +1 na velkém hřišti

Hráč se může přihlásit do své kategorie nebo kterékoliv vyšší. Hrát může pouze za jeden tým resp. kategorii. Týmy se koučují samy (přítomnost dospěláka na lavičce není povolena), případně si mohou "najmout" kouče z řad našich trenérů. Děvčata se mohou hlásit do chlapeckých kategorií nebo si mohou sestavit vlastní tým v příslušné kategorii.

Přihlašování do turnaje proběhne zapsáním na přihlašovací arch vyvěšený na flipchartu v hale.

Hrací časy a rozpis turnaje oznámíme před začátkem turnaje.

Kromě tohoto turnaje pro děti proběhne na závěr exhibiční utkání "Staří" vs Mladí. Kdo jsou "Staří" je jasné - každý dospělý, který bude ochoten přijít si zahrát. Do týmu mladých se může přihlásit, kdo chce. Jediná podmínka je, že nesmí být "Starý". Mladí si organizují a koučují svůj tým sami. Hraje se formát 5+1.

Před exhibičním utkáním proběhnou i tradiční dovednostní soutěže v rámci Jesenice Floorball Skills Camp:

O Jesenického ostrostřelce

Střelba na bránu s „mrtvým“ brankářem – plachtu s děrami ohodnocenými různým počtem bodů. Vítězem je soutěžící s nejvyšším počtem bodů.

O Jesenického nájezdníka

Samostatné nájezdy na brankáře systémem „krále střelců“. Vítězí ten, kdo se stane králem nájezdů.

O Jesenického kejklíře

Volná disciplína – feestyle – soutěžící má za úkol předvést co nejlépe a co nejvíce florbalových dovedností (např. z domácího úkolu). Vítězem se stává soutěžící s nejvyšším počtem bodů obdržených od 3 porotců.

O Jesenického čapáka

Jesenický ostrostřelec a nájezdník prověří přihlášené brankáře. Kdo chytí nejvíc, je vítěz.

Do dovednostních soutěží se přihlašuje stejně jako do turnaje - zapiš se do listiny pro přihlášení na flipchartu. Vítězové jednotlivých titulů obdrží diplom a věcnou cenu dle vlastního výběru.

Těšíme se na předvánoční setkání s Vámi a přejeme klidné a pohodové Vánoce.