Přípravka, Nehvizdy, 4.12.2021

 

Pátý turnaj přípravek jsme odehráli v hale ZŠ Nehvizdy, poté co jsme se po vítězné šňůře z minulého kola vrátili zpět do 1. koše. Bohužel absence některých hráčů kvůli nemoci náš tým oslabily a tak nezbylo ostatním našim hráčům než bojovat se zkušenějšími hráči soupeřů. I když jsme si tentokrát nepřipsali žádné vítězství, přece jen jsme slavili menší úspěch díky splnění výzvy trenéra. Ale o tom blíže až v závěru.

Náš tým hrál na 3 kompletní lajny, což bylo fajn a aspoň nebyly zmatky při střídání. V bráně se postupně vystřídali Tonda, Péťa, Eda a Sebík. První tři zápasy jsme se snažili vzdorovat vyspělejším soupeřům aspoň bojovností, ale ta nakonec bohužel nestačila. V prvním koši už těžko potkáte úplné začátečníky, spíš najdete v každém týmu jednoho nebo i více hráčů, kteří hrají už několikátým rokem nebo jsou mentálně vyspělejší a to vždy rozhoduje zápasy. Takto jsme prohráli první tři zápasy a do posledního jsme si dali za cíl, že musíme vstřelit aspoň 3 branky. A to se nám v dramatickém utkání s domácími Tigers Praha nakonec povedlo, když Jonáš vsítil náš třetí gól necelou půlminutu před koncem posledního zápasu.

I když se nám výsledkově nevedlo, turnaj jsme si užili, zasloužili si i sladkou odměnu a už se těšíme na další turnaj, tentokrát u nás doma ve Zdiměřické hale, kde v neděli 19. prosince pořádáme v 6. kole turnaj pro 1. koš. Tak snad si pod stromeček nadělíme i nějaké to vítězství. :-)

Dála