Starší žáci, Campanus, 13.11.2021

 

Touto reportáží se stručně vrátím ke dvěma posledním turnajům starších žáků - 3. kolu v Mladé Boleslavi a 4. kolu v nové hale ZŠ Campanus na Chodově. Oba turnaje pro nás skončily neslavně - poslední místo a sestup. Další kolo už odehrajeme v 7. koši, což má i jedno "pozitivum" - není už kam sestoupit. :-)

V Mladé Boleslavi nás bylo akorát na dvě lajny a na nedostatek hráčů se v tomto případě nemůžeme vymlouvat. Ovšem s kvalitou už to bylo horší. Zaostávali jsme téměř ve všem a soupeři nás přehrávali. Po výsledcích 1:6 s Olympem, 4:9 s Mladou Boleslaví a 2:11 s Černošicemi jsme skončili poslední a odjížděli s vědomím, že neúspěch můžeme přičítat jen a pouze vlastním individuálním chybám pramenícím z nekvality prakticky všech herních činností. Od pohybu, přes techniku, herní myšlení až po taktickou naivitu. Nemůžeme se vymlouvat ani na Coronu, s tou zápasí i všichni soupeři a my ve srovnání s nimi zaostáváme o velký kus prakticky ve všem.

 Starší žáci, Mladá Boleslav, 31.10.2021

Ani ve 4. kole v 6. koši jsme nepředvedli nic moc kvality. Soupeři byli jen krapet slabší než ve vyšším koši a my jim nedokázali vzdorovat. I když naše hra už se  aspoň takticky trochu zvedla, neuvěřitelné hrubky v obraně a neschopnost trefit bránu nás poslaly zase o koš níže, až do posledního 7. koše. Prohráli jsme  postupně s "C" týmem Chodova 2:3, domácí SK Dvojkou 4:5, Horními Počernicemi 3:6 a "B" týmem Kladna 2:6.

Uvidíme, jestli se v příštím kole zvedneme a dokážeme se vrátit zpět aspoň do 6. koše. Ovšem, když vidím, kolik hráčů chodí pravidelně na trénink, tak nám moc velké šance nedávám. Uvidíme, jakou tam potkáme kvalitu soupeřů. Třeba jsou to stejní "kroužkaři" jako většina našich hráčůa my se zase prosekáme zpět. :-)

Dála