Ahoj,

všichni netrpělivě čekáme, až se zase konečně budeme moci potkávat na trénincích a zahrajeme si florbal.

Vypadá to, že podle nejnovějších informací nebude v nejbližší době možné trénovat ani venku ve více lidech. Jestli  se začne rozvolňovat, tak napřed to budou dvojice, pak menší skupinky a možná v půlce dubna si budeme moci zahrát florbal aspoň venku. Jak to bude s možností hrát ve školní tělocvičně, nikdo neví. Varianta s povinným testováním před tréninkem pro nás nepřichází v úvahu a dokud bude školní tělocvična zavřená pro nájemce, stejně padají jakékoliv další možnosti.

Nezbývá tedy než trénovat venku a individuálně. Každý by měl aspoň třikrát týdně cvičit nebo běhat a k tomu si často sám hrát s florbalkou a míčkem. Právě v této době můžete natrénovat techniku, kterou pak na tréninku všechny ohromíte! :-)

Přikládám odkaz na domácí desítku, abyste měli inspiraci na cvičení s florbalkou, které můžete všichni doma provádět každý den.

DOMÁCÍ DESÍTKA - cvičení s florbalkou na doma. Kdo nám první pošle video, že zvládl všechny série, bude vyhlášen za covidového florbalového krále Jesenice - Coviďáka I. a dostane hodnotnou cenu z oddílové truhlice florbalových artefaktů dle vlastního výběru.

Trůn pro krále Coviďáka je stále neobsazen! Kdo se o něj chce ucházet?

Pojď do toho, přece se nenecháš zahanbit!

(Malý dovětek: neúspěšným kandidátům nesetneme hlavu, neuvrhneme je do hladomorny, ani nevyplatíme padesáti ranami bičem. Jen jejich pokusy zveřejníme:-))

Jestli situace s omezováním sportu ve skupinách dovolí, obnovíme i venkovní tréninky ve Zdiměřicích, ale zatím to minimálně do 11. dubna nevypadá.

Aktivnímu pohybu zdar!

Dála 

PS

Posílejte i dílčí úspěchy nebo i neúspěchy pážata, ať máme co dávat na FB a Instáč, a ať se i ostatní pobaví jak vám to (ne)jde. :-)