Hurááá

Konečně se opatření vlády zamezující společným sportovním aktivitám uvolnila natolik, že můžeme znovu začít hrát florbal!

Zde je rozvrh hodin tréninků :
Úterý  Mladší  16:00 - 17:30 
Středa Starší 18:00 - 19:30
Čtvrtek Mladší 15:30 - 17:00
Pátek Starší 17:30 - 19:00
 
Jsme rozděleni na dvě skupiny:
Starší skupina - ročník 2007 a starší
Mladší skupina - ročník 2008 a mladší
 
Trénink je samozřejmě dobrovolný. My budeme dodržovat podmínky pro sportování vyplývající z příslušných platných nařízení vlády.
 
Budeme trénovat ve školní tělocvičně, kde jsou zajištěny potřebné hygienické podmínky, nebo venku na školním hřišti. Prosím vybavte děti obuví na venek a na přezutí obuví do tělocvičny.
 
Platí několik následujících omezení a opatření, která budeme dodržovat a také prosíme, abyste s nimi dopředu seznámili své děti:
  • Sraz je 10 minut před začátkem tréninku venku před vchodem do budovy školy od rybníka. Zde si trenéři děti převezmou. Rodiče nebo doprovod nemají vstup dovnitř povolen
  • Šatny a sprchy nejsou přístupné. Pro přezutí bude k dispozici na chodbě před tělocvičnou lavice. Zde si své věci (venkovní boty, příp. oblečení) děti nechávají. Vstup do budovy je během tréninku uzamčen.
  • Každý bude mít vlastní láhev s pitím, obuv do tělocvičny na přezutí a vlastní florbalku.
  • Před a po tréninku si děti dezinfikují ruce a florbalku, trenéři jim při tom pomáhají.
  • Během tréninku děti nemají roušku, tu si mohou odložit na vyhrazeném místě.
  • Na záchod mohou jen se svolením trenéra a jednotlivě.
  • Trenéři před začátkem tréninku seznámí všechny účastníky tréninku s pravidly, jejichž dodržování bude při tréninku vyžadováno.
  • Trenér má právo vyloučit z tréninku dítě, které opakovaně porušuje pravidla nebo jeví známky nemoci. U menších dětí v takovém případě informuje rodiče. 
Věříme, že všichni rodiče přistoupí v této nelehké situaci k naší spolupráci zodpovědně a pomohou nám zajistit, aby se riziko nákazy, příp. karantény celé skupiny omezilo na minimum. My pro to uděláme maximum.
 
V případě, že zájem o účast na trénincích bude větší, než jsme předpokládali, jsme připraveni rozšířit počet tréninkových hodin. První týden bude zkušební a pak se rozhodneme pro případné změny. O nich Vás pak budeme samozřejmě dopředu informovat.
 
V případě dotazů se neváhejte obrátit na mne nebo na mé kolegy trenéry.
 
Naše heslo je Sportem ku zdraví! :-)
 
Dála