První turnaj v Novém roce se odehrával v Kunraticích se začátkem již v 8:30 proti SK Florbal Benešov I. Byl to vyrovnaný zápas s minimálním počtem gólů. Na konečný výsledek 1:1 bylo srovnáno až 2 minuty před koncem zápasu. V zápase nás podržel gólman David.
Druhý zápas proti DDM Horní Počernice ORKA se odvíjel v podobném duchu. Kluci věděli s ohledem na stav ostatních zápasů, že když vyhrají budou hrát následně o první místo, ale když prohrají budou hrát o sestup. Ze začátku se drželi a šancí jsme měli dost. Ale bohužel se nedařilo proměňovat. Brankář soupeře byl prostě dobrý. Nakonec jsme prohráli 1:5, ale výsledek neodpovídal našim možnostem.
Třetí zápas týmem FBC Draci Říčany bílí byl tedy zápasem o sestup. Byl V minulosti jsme se nimi již setkali a dali nám velký nášup 2:11 a tak soupeř čekal jednoznačně vítězství. Naštěstí jsme vždy byli o gól před soupeřem a tak jsme nebyli pod tlakem. Říčany však do poslední chvilky neztráceli hlavu a snažili se zápas otočit. My jsme však nedělali chyby a tak se nám dařilo výsledek udržet. I přes dlouhý den kluci makali v každém zápase, ale bylo vidět, že již v některých chvílích nejsou síly. Je potřeba zamakat na fyzičce.
Je vidět, že v tomto koši jsou podobně silné týmy a další turnaje budou zajímavé se šancemi vyhrávat.

Ondra