V prvním zápase proti Nehvizdům jsme se chvíli trápili. Delší pauza většiny týmu byla znát. Děvčata však ve druhém střídání ukázala směr, ke kterému se přidali i další trojice. Výsledek 7:2 byl ještě poměrně milosrdný k soupeři.

V druhém zápase proti Chodovu blue to bylo velmi podobné, Nicméně tentokrát se činili oba gólmani a my přece jen ze znatené převahy vytěžili více gólů. Dali 5 a dostali jen jeden. Škoda jen, že neustálé "zámky" a krásné kombinace našich děvčat končili slabou či nepřesnou střelou. Vítězství bylo naprosto zasloužené, i když nebát Míši v bráně, kdo ví...

A tak nás čekalo finále s MB Skalsko. Věděli jsme, že druhá skupina je o dost silnější a také velmi vyrovnaná. O prvním místě rozhodlo jen více vstřelených gólů. Bohužel tento zápas se nám tolik nepovedl. Neustále řvoucí trenér tohoto týmu rádi nemáme a na psychice se to podepsalo. Přestali jsme kombinovat, běhat a hlavně se vracet. Když se k tomu přidaly drobné technické chyby jako chycená malá domů, výhoz na protihráče, neproměněný nájezd....nemohlo to dopadnout jinak než prohrou. Nebyli jsme opticky horším týmem, ale soupeř byl prostě šikovnější v zakončení a nedělal takové chyby a zaslouženě vyhrál 6:4. 

Celý turnaj však hodnotíme jako vítězný. V mužstvu si zahráli téměř rovnocenně všichni, až na hektický druhý poločas finále. Je pravdou, že děvčata si hrají v podstatě svůj turnaj a soupeři moc míček nepůjčí a když, tak ne do šancí. U dalších trojek se už bohužel vytrácí kombinace, i když Aleš (2012!) s Honzou měli pěkné momenty. Bohužel k nim se další hlavně ve finále tolik nepřidávali a góly spíš padali po odrazech než po krásných kombinacích. I když hlavně v zápasech ve skupinách tam jasné náznaky byli a víme, že jdeme správnou cestou. Ještě dělat na tréninku co se má a budu chválit všechny:-) 

V únoru je turnaj zrušen a tak se uvidíme v březnu. Budeme mít dost řasu potrénovat:-)