Poprvé jsme letos pořádali, a proto místo ve 4. koši to byl 6. koš. Dali jsme tak příležitost i nováčkům Dominikovi a z přípravy Alešovi. Oba byli velmi milým překvapením.

První soupeř z Florbalové Akademie z Mladé Boleslavi "B" byl tím nejlepším na rozehrání. Od začátku nebylo pochyb, kdo vyhraje a bylo jen otázkou času, o kolik to bude. 12:0 bylo ještě celkem milosrdných a čisté konto Míši v bráně za odměnu:-)

V druhém zápase nás čekal tým "S" ze stejné akademie. Toto už byl velký boj a díky velké bojovnosti a umu Lukáše v bráně jsme ustáli těsný výsledek 4:3 a čekalo nás finále.

V něm stará známá Slavie s jedním hráčem patřícím spíše do prvního koše. Ačkoliv byl tým upozorněn na nebezpečí tohoto hráče, byl to on kdo držel soupeře na dostřel. A i když jsme o poločase prohrávali 5:3, ve výhru jsme věřili tak jako na minulém turnaji. Bylo jasné, že jeden hráč nemůže vydržet celý zápas a neúnavným napadáním a rychlým střídáním jsme soupeře donutili k chybám a nakonec slavili 10:7. Tím se sňůra vítězných zápasů natáhla na 6. Což je pro elévy velkým povzbuzením.

Doufejme, že elán a um nám pomůže příště ve 4. koši, kde už to nebude tak lehké. Ale mi se o dobrý výsledek popereme.