Ve čtvrtém turnaji v Čelákovicích jsme již začali hrát ve třetím koši, kam jsme se propadli ve druhém turnaji. Třetí turnaj jsme pořádali a tak jsme hráli s mnohem silnějšími soupeři. Všechny tři zápasy jsme prohráli. Jediné pozitivum bylo zázemí v Říčanech. Všem děkuji za pomoc při organizování turnaje.

Teď již ke čtvrtému turnaji. Začínali jsme prvním zápasem s DDM Horní Počernice Orka a tak jsme si museli přivstat. Čekal jsem ospalý zápas, ale první polovina zápasu byla bez gólů a kluci se snažili. Měli obsazeny hráče a tak bylo méně šancí.

Z pohledu střel na bránu to byl poměrně vyrovnaný zápas, avšak naše úspěšnost byla výrazně horší a tak výsledek skončil 8:3 v náš neprospěch. Bylo zde i několik drobných zranění ze soubojů. Oproti předchozím utkáním však tento zápas představoval vyrovnaný boj avšak s větší razancí soupeře.

Druhý zápas s týmem Kanonýři Kladno modří byl naopak již v režii soupeře a museli jsme se pouze bránit. Kladenští jsou o hlavu větší a s ohledem na důraz ve hře, který naše kluky rychle rozhodil, začala gólová smršť ve výši 20 gólů. Před koncem hry se podařilo střelit čestný gól a tak jsme z hřiště neodcházeli úplně zdrceni.

Třetí zápas o sestup jsme hráli proti Orka Čelákovice. S ohledem na to, že Orka Čelákovice pořádala tento turnaj ale jinak hraje již v nižším koši bylo od začátku klukům jasné, že sestupujeme do 4.koše.

Na výkonu v první části to nebylo tolik znát a bylo vidět, že si chtějí vybojovat vítězství. Po první polovině jsme vyhrávali 6:3. To se kluci uklidnili a jako by přestali hrát. Druhá polovina byla již unavenější a spíše jsme ztráceli. Nakonec jsme udrželi vítězství 8:5.

Za mě je ideální, že jsme zažili po dlouhé době výhru a současně klesáme do 4.koše, protože zde budou proti nám již více vyrovnaní soupeři. A myslím, že to bude kluky více bavit.

Ondra