Přípravka, Barrandov, 4.5.2019

Do X3M arény na Barrandově se nás na poslední turnaj v této sezóně sjelo konečně dost na to, abychom mohli přemýšlet o postupu. Nemocný byl jen Lukáš, kterého na celé čtyři zápasy bravurně zaskočila Bára a bilance 2,75 gólu na zápas hovoří o její úspěšnosti.

Jako první nás čekala domácí Sparta, která měla vysoké ambice na postup. Zápas byl opravdu tvrdý a nedávali nic zadarmo. Hra se točila každou chvíli na jinou stranu a bylo se na co dívat. Poslední tři minuty jsme nasadili nejúdernější trojku, která obrátila hru v náš prospěch na konečných 6:5, tudíž jsme se zaslouženě radovali.

Druhý zápas na nás nastoupili soupeři z Mladé Boleslavi. Nastoupili v uvozovkách, protože jsme rychle pochopili, že tento soupeř je asi nový a nezkušený. Našim obráncům jsem tedy dovolil změnu a v druhé polovině zápasu je nechal vyzkoušet si posty útočníků. I v těchto pozicích se jim se dařilo sázet góly. Konečný stav 16:0 hovoří za vše.

Třetí zápas byl s Bohemia girls. Holky byly o dost vyšší a ze začátku budily respekt, ale jen chviličku. Hru jsme si pohlídali a začali zadělávat na zápasový rekord v počtu střelených branek za turnaj. Výsledek: 19:4 pro nás. Co dodat?

Poslední zápas byl očekáván jako nejtěžší a i trenér Vikingů se na nás připravoval v pauze mezi zápasy. První poločas 3:1 byl pozitivní a ostatní by asi hráli druhý poločas na bázi obranné, ale my si řekli, že ještě něco nastřílíme a dorazili jsme soupeře na výsledných 8:2.

Podtrženo sečteno, celkem 49 gólů za turnaj 😊a medaile byly naprosto zasloužené. První místo a postup nás neminul.

A jaká byla uplynulá sezóna?

Rád bych poděkoval úplně všem. Je skvělé vidět tu radost z výhry, když jsme se alespoň jednou za rok sešli téměř všichni.

Všichni se velmi zlepšili a herně vyzráli. Již teď víme, že je na čem v příští sezóně stavět a to jak v přípravce, kde zůstává Daniel, Aleš, Martin, Jakub a další se již chtějí z kroužku přihlásit, tak v elévech, kam přechází Bára, Lucas, Patrik, Filip, Lukáš a Tobias.

Děkuji rodičům za skvělou podporu a angažovanost.

Děkuji dětem, že jsme správný sportovní tým a nevzdáme se, i když se nesejdeme často v plném počtu, ale vždy v plném nasazení.