Mladší žáci, Jedenáctka, 4.5.2019

 V posledním ligovém kole jsme odehráli turnaj 1. koše mladších žáků v hale Jedenáctka s ambicí prolomit dosavadní bilanci a turnaj vyhrát. A rozlosování skupiny vypadalo hratelně. Chodov a Start98 Kunratice, týmy, na které umíme hrát a na které si věříme. První zápas s Chodovem vyšel. Poctivě jsme makali v obraně a trpělivě snášeli agresivní hru Chodova. A hlavně jsme byli produktivní, což byla nejlepší odpověď. Konečné skóre 6:2 a dobrý první krok .

Druhý západ proti Startu nevyšel úplně dle představ. Start na nás vyrukobval se svým "hurá florbalem" a jejich napadání a protiútoky byly tentokrát účinné a kluci ze Startu produktivní. I když jsme měli ze zápasu více a druhý poločas hodně tlačili, nakonec jsme prohráli 4:5. Start skupinu vyhrál a my hráli o třetí místo.

V boji o třetí příčku jsme svedli bitvu se silnou Spartou a nakonec prohráli 2:3. Čtvrté místo je sice méně než jsme chtěli, ale...

Máme za sebou nejlepší sezónu v historii. Odehráli jsme většinu sezóny v prvním koši a sváděli vyrovnané bitvy s takovými velkokluby jako je Chodov, Tatran, Sparta, Panthers, Bohemka nebo Bolka. Když připočtu třetí místo na svěle obsazeném turnaji Prague Floorball Cup, mají být kluci na co hrdí.