Přípravka, Letňany, 23.2.2019

V sobotu jsme bojovali v BB Aréně v Letňanech v hale 2. Hezky jsme se na to vyspali, protože náš první zápas byl až čtvrtý turnajový.

Sjelo se nás šest, což bylo o jednoho více než minule a hned to bylo znát. Šestým a zároveň novým hráčem byl Aleš, který se rozhodl zkusit svou závodní dráhu a tak jsme nastoupili proti Spartě Acema, se kterou jsme již měli zkušenosti. Zopakovali jsme jen pár základních pokynů, hlavně nahrávky…… a šli na to. Souboj byl lítý a po první, téměř vyrovnané polovině, jsme prohrávali 2:3, ale věděli jsme, že na ně máme. Druhý poločas 5:1, pro nás výsledných 7:4 v náš prospěch, bylo zcela zasloužených. Nahrávky fungovaly.

Po jednozápasové pauze nás čekal hostující soupeř Black Angels mini ze šestého koše, kde byla většina hráčů tak o hlavu menší. Prostě povinnost. Výhra 14:2. Góly dali kromě brankáře úplně všichni a tak nás čekal boj o postup se Spartou Yellow. Mimochodem druhý poločas nám pískal David Hyský Jani nevím, jak se k tomu dostal…

A tady prostě došly síly. Ve třetím zápase je již znát únava kvůli malému počtu hráčů. Opustili jsme všechny pokyny a nahrávky… prostě došly…… Rozhodčí tomu také moc nedával, uznal gól vysokou holí a druhý z brankoviště, ale ani to by moc nepomohlo a tak jsme po porážce 2:7 ukořistili druhé zasloužené místo.