Termínová listina 2019/2020  Ke dni: 15.10.2019
Všechna družstva        
           
Družstvo-kolo Datum Den Pořadatel/Hala Koš/liga Poznámka
Dor-1 14.9.2019 So ACEMA Sparta Praha B/X3M Arena Barrandov B/2  Hlášenka
StŽ-1 21.9.2019 So Florbal Jesenice/SH ZŠ Campanus F/6  Hlášenka
El-1 21.9.2019 So Florbalová akademie MB/ZŠ Juventa Milovice F/6  Hlášenka
MlŽ-1 28.9.2019 So Florbal Chodov/Jedenáctka VS B/2  Hlášenka
StŽky-1 28.9.2019 So FBŠ Bohemians Jesenice/SH Děkanka C/3  Hlášenka
Dor-2 29.9.2019 Ne FBC Kutná Hora/SH Kutná Hora Klimeška B/2  Hlášenka
StŽ-2 6.10.2019 Ne Orka Čelákovice/TJ Radlice E/5  Hlášenka
El-2 6.10.2019 Ne Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav F/6  Hlášenka
StŽky-2 13.10.2019 Ne Sokol Nové Strašecí/SH BIOS Nové Strašecí C/3  
P-1 19.10.2019 So Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice D/4  Hlášenka
Dor-3 19.10.2019 So SK Florbal Benešov/SH Bystřice B/2  Hlášenka
MlŽ-2 20.10.2019 Ne Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  Hlášenka
El-3 26.10.2019 So Wizards DDM Praha 10/VOŠSP Zahradní Město E/5  Hlášenka
StŽky-3 26.10.2019 So FBŠ Bohemians Jesenice/SH Děkanka C/3  Hlášenka
StŽ-3 27.10.2019 Ne Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav F/6  
Dor-4 3.11.2019 So ACEMA Sparta Praha B/X3M Arena Barrandov B/2  
MlŽ-3 3.11.2019 So Florbal Jesenice/SH Na Fialce Říčany B/2  
P-2 3.11.2019 So SK Florbal Benešov/ZŠ Jiráskova Benešov D/4  
StŽky-4 9.11.2019 So FBC Texas DDM P6/SH Chýně C/3  
El-4 9.11.2019 So Traverza Mukařov/Jedenáctka VS F/6  
StŽ-4 9.11.2019 So FBC Pitbulls Kolín/? F/6  
MlŽ-4 16.11.2019 So Olymp Praha/Centrum Třešňovka Zbraslav B/2  
P-3 16.11.2019 So ACEMA Sparta Praha B/X3M Arena Barrandov D/4  
StŽ-5 23.11.2019 So Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav G/7  
StŽky-5 24.11.2019 Ne Sokol Nové Strašecí/SH BIOS Nové Strašecí C/3  
El-5 24.11.2019 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice B/2  
Dor-5 1.12.2019 Ne Florbal Jesenice/SH ZŠ Campanus B/2  
MlŽ-5 1.12.2019 Ne Kanonýři Kladno/SH BIOS Kladno B/2  
P-4 1.12.2019 Ne Viking TJ Kobylisy/TJ Kobylisy D/4  
El-6 6.12.2019 So Florbalová akademie MB/ZŠ Juventa Milovice F/6  
StŽ-6 7.12.2019 Ne FBC Pitbulls Kolín/? F/6  
StŽky-6 14.12.2019 So Kanonýři Kladno/Přetlaková SH Kladno C/3  
P-5 14.12.2019 So SK Florbal Benešov/ZŠ Jiráskova Benešov D/4  
MlŽ-6 14.12.2019 So ACEMA Sparta Praha B/X3M Arena Barrandov B/2  
Dor-6 15.12.2019 So Floorball Club Falcon/SH Nehvizdy B/2  
všichni 21.12.2018 So Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice    
P-6 11.1.2020 So BLACK ANGELS/BB Arena Letňany - hřiště 3 D/4  
MlŽ-7 12.1.2020 Ne Florbal Chodov/SH Jižní Město B/2  
StŽky-7 19.1.2020 Ne FBŠ Slavia Plzeň/Slavia VŠ Plzeň C/3  
El-7 19.1.2020 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice F/6  
StŽ-7 19.1.2020 Ne FBC Kralupy n/V/SH Kralupy nad Vltavou F/6  
MlŽ-8 25.1.2020 So Kanonýři Kladno/SH BIOS Kladno B/2  
P-7 25.1.2020 So ACEMA Sparta Praha B/X3M Arena Barrandov D/4  
StŽky-8 8.2.2020 So Tatran Střešovice/Unihoc Aréna Praha C/3  
Dor-7 8.2.2020 So Florbal Jesenice/SH ZŠ Campanus B/2  
MlŽ-9 9.2.2020 Ne Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  
StŽ-8 15.2.2020 So Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav F/6  
El-8 16.2.2020 Ne Traverza Mukařov/Jedenáctka VS F/6  
Dor-8 29.2.2020 So Tatran Střešovice/Unihoc Aréna Praha B/2  
StŽ-9 7.3.2020 So FBC Kralupy n/V/SH Kralupy nad Vltavou F/6  
StŽky-9 8.3.2020 Ne Kanonýři Kladno/Přetlaková SH Kladno C/3  
El-9 8.3.2020 Ne 101. Sportovní klub/ZŠ Mendelova F/6  
MlŽ-10 14.3.2020 So Florbal Jesenice/SH Na Fialce Říčany B/2  
P-8 15.3.2020 Ne Viking TJ Kobylisy/TJ Kobylisy D/4  
El-10 21.3.2020 So Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav F/6  
StŽky-10 22.3.2020 Ne Tatran Střešovice/Stodola Aréna Střešovice C/3  
StŽ-10 22.3.2020 Ne Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav F/6  
Dor-9 28.3.2020 So FBK Fat Pipe Vosy Praha/TJ Kobylisy B/2  
MlŽ-11 29.3.2020 Ne Olymp Praha/Centrum Třešňovka Zbraslav B/2  
P-9 29.3.2020 Ne Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav D/4  
StŽky-11 4.4.2020 So FBC Texas DDM P6/SH Chýně C/3  
StŽ-11 4.4.2020 So Olymp Praha/SH Eagles F/6  
El-11 5.4.2020 Ne Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav F/6  
El-12 26.4.2020 Ne Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav F/6  
StŽ-12 26.4.2020 Ne Florbal Jesenice/SH ZŠ Campanus F/6  
StŽky-12 1.5.2020 FBŠ Slavia Plzeň/Slavia VŠ Plzeň C/3  
MlŽ-12 2.5.2020 So ACEMA Sparta Praha Red/X3M Arena Barrandov B/2  
P-10 3.5.2020 Ne BLACK ANGELS/BB Arena Letňany - hřiště 3 D/4  
           
Turnajů 68        
Pořádáme 12