Oslabení dorostenci v lize zaváhali

Podobně jako naši starší žáci minulý týden, i dorostenci doplatili na termínovou kolizi svých ligových utkání s jarními prázdninami pražských škol. V Nové Městské hale v Mladé Boleslavi se nás sešlo dokonce ještě méně - 6, tedy minimální počet hráčů pro zahájení florbalového ligového utkání. A hrát zápas dorostenců bez možnosti střídání je opravdu na hranici smysluplné férové soutěže. Třeba takový superligový Sokol Vinohrady se s tím vůbec nepáral a prostě oznámil, že nepřijede. A za to zaplatí mastnou pokutu.

Číst dál...

Oslabení starší žáci udrželi v Neratovicích 6. koš

Jarní prázdninové období je pro nás vždy zatěžkávací zkouškou. Všichni jsou buď na horách nebo nemocní nebo zranění. Letos nás to postihlo ve starších žácích, kde se nás sešlo jen 7, a to ještě Dominik jel na svůj vůbec první turnaj. Ale například elévové se nedali dohromady vůbec a museli svou účast na svém ligovém turnaji zrušit.

Číst dál...

MLŽi B na Děkance

V sobotu nás čekal další turnaj, a jelikož byla dopoledne hala plná, začínalo se až ve dvě hodiny. Náš první zápas začínal až v 14:40 a to proti Flobo Praha a poslední začínal v 18:30. A aby toho nebylo málo, tak nepřijela Boleslav. A tak neměly všechny týmy stejný počet utkání.

Číst dál...

BYLO NÁS PĚT

Přípravka, Nehvizdy, 2.2.2019

Asi tak by se dal nazvat šestý turnaj, na který jsme se sjeli do Nehvizd. 

Na soupisce mám hráčů osm, dnes jen pět - vzhledem k tomu, že je turnajů za sezónu jen deset, je to škoda. Škoda nepřítomných, že si nezahrají…

Takže k probíhajícím pololetním prázdninám, docházka byla již náš první úspěch, což se rozhodně nepodařilo všem přihlášeným týmům.

Číst dál...

Newsletter

Chcete dostávat aktuální informace z klubu? Vyberte si, jaké novinky chcete odebírat.

Partneři

Extreme Networks RGB

logo Veracomp2

llentab 280x71

rockwool 280x71

ESET

Město Jesenice
Český florbal
Fat Pipe
Asics