Sedmý zápas mladších žáků - vyrovnané souboje

První turnaj v Novém roce se odehrával v Kunraticích se začátkem již v 8:30 proti SK Florbal Benešov I. Byl to vyrovnaný zápas s minimálním počtem gólů. Na konečný výsledek 1:1 bylo srovnáno až 2 minuty před koncem zápasu. V zápase nás podržel gólman David.

Číst dál...

Elévové doma prohrálí až ve finále

Druhý domácí turnaj jsme si chtěli hlavně užít. Vzhledem k pozici ve čtvrtém koši, čerstvým zkušenostem děvčat z PFC a plné sestavě (byť bez špílmachra Ondry) jsme ale chtěli vyhrát. Nebyli jsme daleko:-)

 

Číst dál...

Každoroční Vánoční turnaj jsme si opět užili

Vánoční turnaj, 21.12.2019, Jesenice

Pátý ročník tradičního Vánočního florbalového turnaje pro klubové hráče Jesenického oddílu se opět nesl ve znamení pohodové rodinné atmosféry, nespoutané zábavy, legrace a sportovního povyražení. V samotném dětském turnaji se utkala ve dvou věkových kategoriích náhodně sestavená družstva a vítězové nejstarší kategorie si tradičně odnesli do držení velký putovní pohár – tentokráte ho vybojoval tým s názvem Nic. V mladší kategorii se radovali z vítězství hráči týmu 173.

Číst dál...

Dorostenci tentokrát vyšli bodově naprázdno

Dorostenci, SH Campanus, 1.12.2019

V souhrnné reportáži z 5. a 6. kola 2. ligy dorostenců se vracím k zápasům, které jsme odehráli během prosince. Napřed v rámci námi pořádaného turnaje v SH Campanus 1.12. a poté 15.12., kdy pořádal tým Falcon na tom stejném místě.

Číst dál...