Obnovení tréninků v nedohlednu - trénuj doma!

Ahoj,

všichni netrpělivě čekáme, až se zase konečně budeme moci potkávat na trénincích a zahrajeme si florbal.

Vypadá to, že i podle nejnovějšího PSA nebude možné trénovat uvnitř minimálně do konce února. Varianta s povinným testováním před tréninkem pro nás nepřichází v úvahu a školní tělocvična je stejně zavřená pro nájemce.

Nezbývá tedy než trénovat venku a individuálně. Každý by měl aspoň třikrát týdně cvičit nebo běhat a k tomu si často sám hrát s florbalkou a míčkem. Právě v této době můžete natrénovat techniku, kterou pak na tréninku všechny ohromíte! :-)

Přikládám odkaz na domácí desítku, abyste měli inspiraci na cvičení s florbalkou, které můžete všichni doma provádět každý den.

DOMÁCÍ DESÍTKA - cvičení s florbalkou na doma. Kdo nám první pošle video, že zvládl všechny série, bude vyhlášen za covidového florbalového krále Jesenice - Coviďáka I. a dostane hodnotnou cenu z oddílové truhlice florbalových artefaktů dle vlastního výběru.

Jestli počasí dovolí, obnovíme i venkovní tréninky ve Zdiměřicích, ale zatím to nevypadá.

Aktivnímu pohybu zdar!

Dála 

PS

Posílejte i dílčí úspěchy nebo i neúspěchy pážata, ať máme co dávat na FB a Instáč, a ať se i ostatní pobaví jak vám to (ne)jde. :-)

Šťastné a veselé Vánoce a normální nový rok 2021

PF 2021 Florbal Jesenice

Vážení přátelé,

dovolte mi popřát Vám za náš klub příjemné prožití Vánočních svátků a také úspěšný nový rok 2021, do něhož nám všem přeji hlavně pevné zdraví a pevné nervy. 
 
Věřím, že se již brzy budeme moci opět vídat při sportu a nastanou zase lepší časy.
 
Mějte se báječně.
 
Zdraví Vás
 
Dála

Starší žáci čtvrtí

Starší žáci, Zruč n. Sázavou, 11.10.2020

Poslední turnaj před nucenou pauzou nařízenou vládou jsme odehráli ve Zruči nad Sázavou v pěkné hale místní ZŠ. Po slibném začátku v zápase proti Berounu náš výkon upadal a upadal, až upadl úplně. Výsledkem byla úvodní výhra a dvě vysoké prohry, což stačilo na 4. místo.

Číst dál...

PŘÍPRAVKA V PRVNÍM TURNAJI UDRŽELA PRVNÍ KOŠ I S POLOVINOU NOVÁČKŮ

Přípravka, Mladá Boleslav, 4.10.2020

První turnaj přípravky v Mladé Boleslavi byl před začátkem plný obav z nového seskupení nejen našeho týmu, ale také jak se generačně poskládají ostatní týmy. U nás je to hned polovina týmu, tedy dnes tři zkušení hráči a tři nováčkové. 

Číst dál...