Pozvánka na akci: Kros Štiřín 2019

Zveme všechny členy klubu bez rozdílu věku na tuto hezkou sportovní akci, která se koná každoročně v nedalekém Štiříně a má ve svém vínku poslání pomáhat všem rodinám, ktrerým se narodilo nedonošené dítě. Výtěžek akce bude věnován Centru pro nedonošené děti v porodnici U Apolináře. Doufáme, že se naši členové zúčastní v hojném počtu a my tak budeme moci přispět na tuto akci nemalým příspěvkem na startovné pro všechny účastníky z našeho klubu. Zájemci o účast na této akci se hlási svým trenérům na tréninku nebo přímo hlavní organizátorce za náš oddíl Katce Anderlové, 736 167 201, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál...

Mladší žáci čtvrtí v posledním ligovém turnaji

Mladší žáci, Jedenáctka, 4.5.2019

V posledním ligovém kole jsme odehráli turnaj 1. koše mladších žáků v hale Jedenáctka s ambicí prolomit dosavadní bilanci a turnaj vyhrát. 

PŘÍPRAVKA SI VYBOJOVALA ZLATÉ MEDAILE A POSTUP

Přípravka, Barrandov, 4.5.2019

Do X3M arény na Barrandově se nás na poslední turnaj v této sezóně sjelo konečně dost na to, abychom mohli přemýšlet o postupu. Nemocný byl jen Lukáš, kterého na celé čtyři zápasy bravurně zaskočila Bára a bilance 2,75 gólu na zápas hovoří o její úspěšnosti.

Číst dál...

Mladší žáci 3+1 mají za sebou poslední turnaj

Na poslední turnaj jsme odjeli do Mělníka, kde se hrálo na povrchu, který byl vhodnější spíš pro hokej než florbal. A jak bývá zvykem, tak jsme hráli hned první zápas. Na turnaj nás dorazilo bohužel jen devět a ještě k tomu chyběl David v bráně. Ale to nás nemohlo rozházet a my chtěli hrát pěkný kombinační florbal s velkým nasazením.

Číst dál...

Newsletter

Chcete dostávat aktuální informace z klubu? Vyberte si, jaké novinky chcete odebírat.

Partneři

Extreme Networks RGB

logo Veracomp2

llentab 280x71

rockwool 280x71

ESET

Město Jesenice
Český florbal
Fat Pipe
Asics