Starší žáci čtvrtí

Starší žáci, Zruč n. Sázavou, 11.10.2020

Poslední turnaj před nucenou pauzou nařízenou vládou jsme odehráli ve Zruči nad Sázavou v pěkné hale místní ZŠ. Po slibném začátku v zápase proti Berounu náš výkon upadal a upadal, až upadl úplně. Výsledkem byla úvodní výhra a dvě vysoké prohry, což stačilo na 4. místo.

Číst dál...

PŘÍPRAVKA V PRVNÍM TURNAJI UDRŽELA PRVNÍ KOŠ I S POLOVINOU NOVÁČKŮ

Přípravka, Mladá Boleslav, 4.10.2020

První turnaj přípravky v Mladé Boleslavi byl před začátkem plný obav z nového seskupení nejen našeho týmu, ale také jak se generačně poskládají ostatní týmy. U nás je to hned polovina týmu, tedy dnes tři zkušení hráči a tři nováčkové. 

Číst dál...

Mlži ve Stochově opět čtvrtí

V pozměněné sestavě jsme vyrazili na druhý turnaj do krásné haly ve Stochově, kde hraje turnaje Rakovník.

Číst dál...

V době nouzového stavu fungujeme bez omezení

Od pondělí 5.10., kdy začíná platit nouzový stav vyhlášený vládou ČR, pokračuje náš klub nadále ve své činnosti prakticky bez omezení. To znamená, že všechny tréninky i turnaje budou probíhat dle plánu. Jediné opatření, které zavádíme v souvislosti s přísnějším režimem z hlediska hygienických opatření, je nutnost dezinfikovat ruce před tréninkem. Dále prosíme rodiče našich členů, aby nám hlásili případné absence z důvodu karantény, ať už nařízené nebo preventivní, jakmile k tomu ve Vaší rodině či třídě dojde. Také apelujeme, aby děti, které mají nějaké příznaky vážnějšího respiračního onemocnění (teplota, silný kašel), nechali doma.

Odkazy na oficiální stanoviska Českého Florbalu a Národní Sportovní Agentury k opatřením v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu:

https://www.agenturasport.cz/aktualni-usneseni-vlady-cr-ve-vztahu-ke-sportu/

https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/souteze-a-treninky-se-neprerusuji