Vánoční turnaj 2021 - reportáž a Vánoční přání

Vítězové Jesenice Floorball Skills Contest 2021

Poslední neděli před Vánoci jsme uspořádali pro naše členy tradiční Vánoční turnaj. Po loňské pauze jsme poprvé mohli zažít Vánoční atmosféru v nové hale ve Zdiměřicích a myslím, že se nám letos tato akce skvěle povedla. Všichni, kdo si v předvánočním čase vyhradili nedělní odpoledne a podvečer pro florbal a setkání s přáteli z oddílu, nelitovali a akci si náramně užili.

Číst dál...

Přípravka se předvedla na domácím hřišti

Přípravka, Jesenice, 19.12.2021

V neděli před Vánočními svátky se naši nejmenší svěřenci měli možnost předvést na domácí půdě, když jsme pořádali turnaj pro 1. koš přípravek ve Zdiměřické hale. Na turnaj přijelo pět zdatných soupeřů a my jsme díky různým nemocem a karanténám odehráli celý turnaj jen s 8 hráči do pole, což nám trošku komplikovalo střídání.

Číst dál...

Elévové se ukázali poprvé před domácím publikem

Elévové, Jesenice, 11.12.2021

V sobotu se Elévové poprvé v této sezoně sešli v domácí hale ve Zdiměřicích k pořádání florbalového turnaje. A i když jsou s pořádání určité povinnosti, přišli jsme si ho vši hlavně užít. A to se nám splnilo.

Číst dál...

Vánoční turnaj 2021

VÁNOČNÍ TURNAJ

 Neděle 19. prosince 2021 od 15:00

ZŠ Zdiměřice, sportovní hala

Po dvouleté odmlce opět zveme všechny hráče a příznivce florbalu v Jesenici na tradiční Vánoční Jesenický florbalový turnaj!

-         Turnaj je určen pro všechny členy oddílu, od nejmenších po veterány.

-         Zveme i všechny rodiče, sponzory a příznivce florbalu z širokého okolí.

-         Kromě samotného turnaje proběhne i několik doprovodných dovednostních soutěží o hodnotné ceny Fat Pipe v rámci Jesenice Floorball Skills Camp.

-         Ke hře nám bude hrát muzika a všichni se mohou pochlubit svým Vánočním cukrovím, které nabídnou volně ke konzumaci. Pod Vánoční stromeček si můžete vzájemně dávat dárky, které na místě před vyhlášením vítězů rozbalíme.

Přijďte si užít Vánoce už v neděli 19. prosince s florbalem!

VSTUPNÉ ZDARMA, občerstvení vlastní

Číst dál...