Jesenice byla vidět na Prague Games 2019

Prague Games 2019, G14

Prague Games jsou největším mládežnickým florbalovým turnajem na světě. Jeseničtí hráči a hráčky se letos poprvé představili na takto prestižním turnaji a nevedli si vůbec špatně. A dokonce si nás všimla i Česká televize! :-)

Číst dál...

Mladší žáci berou stříbro z Brno Open Game!!!

Mladší žáci, Brno Open Game, 20-23.6.2019

Na konci sezony jsme se rozhodli, že se po roční pauze opět podíváme do Brna. A byl to výlet vskutku povedený... 

Číst dál...

Pozvánka na akci: Kros Štiřín 2019

Zveme všechny členy klubu bez rozdílu věku na tuto hezkou sportovní akci, která se koná každoročně v nedalekém Štiříně a má ve svém vínku poslání pomáhat všem rodinám, ktrerým se narodilo nedonošené dítě. Výtěžek akce bude věnován Centru pro nedonošené děti v porodnici U Apolináře. Doufáme, že se naši členové zúčastní v hojném počtu a my tak budeme moci přispět na tuto akci nemalým příspěvkem na startovné pro všechny účastníky z našeho klubu. Zájemci o účast na této akci se hlási svým trenérům na tréninku nebo přímo hlavní organizátorce za náš oddíl Katce Anderlové, 736 167 201, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál...

Mladší žáci čtvrtí v posledním ligovém turnaji

Mladší žáci, Jedenáctka, 4.5.2019

V posledním ligovém kole jsme odehráli turnaj 1. koše mladších žáků v hale Jedenáctka s ambicí prolomit dosavadní bilanci a turnaj vyhrát. 

Číst dál...