Letní florbalové soustředění a tábor pro nejmenší děti

Druhý týden v srpnu proběhne naše tradiční letní soustředění v Ledči nad Sázavou. Přihlášky na soustředění již sice byly uzavřeny, nicméně letos jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku možnosti využít nádherného prostředí pro sportování a hraní florbalu také o prázdninách i pro naše nejmenší adepty florbalu, kteří s námi ještě nesportují v oddíle. Veškeré informace k soustředění a táboru pro nejmenší můžete získat u předsedy klubu na tel. 602436803 nebo u hlavních trenérů jednotlivých kategorií.

Rozloučení se sezónou 2021/22

Rozlučka se sezónou 21/22, 28.5.2022, FUN PARK Zdiměřice

V sobotu 28. května jsme uspořádali rozlučku s florbalovou sezónou 2021/22. Naše akce proběhla v rámci větší akce pořádané městem Jesenice Sportovní den Jesenice, kde jsme uspořádali florbalový turnaj pro veřejnost a také se aktivně účastnili turnajů v dalších sportech. Děkujeme všem účastníkům akce za aktivní účast a městu Jesenice za poskytnutí veškeré podpory a organizaci Sportovního dne.

Číst dál...

Přípravka zakončila svou ligovou sezónu třemi vítězstvími

Přípravka, Tatran Střešovice, 10.4.2022

V neděli po Superfinále jsme vyrazili s přípravkou do Střešovické Stodoly, kde pořádal Tatran velký trojturnaj přípravek. My jsme ve 2. koši změřili síly postupně s Kutnou Horou, FBŠ Bohemians, domácím Tatranem a nakonec se Spartou. A jak jsme si vedli se dozvíte dále v článku na našem webu.

Číst dál...

Jesenice na Superfinále 2022

Jesenice na Superfinále, O2 Aréna, 9.4.2022

Početná výprava našich členů se vydala sledovat naživo letošní Superfinále ve florbalu, jenž se po delší době vrátilo opět do naší největší haly O2 Arény. Krátkou fotoreportáží si připomeneme skvělou atmosféru, kterou tvořilo při mužském finále více než 10 tisíc diváků. Souboje o ženský i mužský titul byly dramatické a tak bylo na co koukat. 

Číst dál...