Tréninky obnoveny!

Hurááá

Konečně se opatření vlády zamezující společným sportovním aktivitám uvolnila natolik, že můžeme znovu začít hrát florbal! Začínáme v týdnu od 11.5. dle rozvrhu, který naleznete v článku. Věnujte prosím pozornost také opatřením a omezením, která musíme dodržovat. Aktualizace: Od pondělí 25.5. se vrací žáci 1. stupně do škol, na našem rozvrhu a režimu se ale nic nemění.

Těšíme se na vás!

Číst dál...

Informace Českého florbalu k pandemii koronaviru

Trénuj doma

Český florbal zveřejnil informace a doporučení pro oddíly v návaznosti na omezení vyplývající z vládních usnesení vydaných v poslední době v souvislosti s pandemií koronaviru - odkaz na článek. Jde o článek průběžně aktualizovaný o změny v platných opatřeních.

Pro náš oddíl je vzhledem k tomu, že školní tělocvična je uzavřena až do odvolání, jedinou možností, jak trénovat, individuální trénink doma nebo venku při dodržení všech opatření, která jsou uvedena ve vládních nařízeních, viz článek na který odkazujeme. Počítáme, že se v Jesenici postupně vrátíme ke společným tréninkům během května, jakmile nám to umožní provozovatel školní tělocvičny.

Inspirovat se, jak trénovat doma, můžete třeba na stránkách a Instagramu Českého florbalu: #trenujdoma. Videa z dubnové výzvy pro vyznavače florbalových freestyle triků #florbaldoma najdete také na Instagramu Českého florbalu.

Starší žákyně i nadále zůstávají v druhém koši

Devátý turnaj starší žákyň se odehrával na Vinohradech a my hráli první zápas hned od devíti hodin. Tak jak už mnohokrát. A jako mnohokrát jsme se nemohli vůbec dostat do tempa. A také jsme si počkali až na poslední zápas. Ale popořadě.

Číst dál...

Elévové se suverénně vrátili do 4. koše

Elévové, Slavie, 8.3.2020

Protože jsme se o jarňákách nesešli (a to včetně trenéra), tak jsme po kontumacích a sestupu na Slavii v Edenu šli zabojovat o čtvrtý koš. 

Číst dál...