Termínová listina 2020/2021 1. října 2020
Všechna družstva        
           
Družstvo-kolo Datum Den Pořadatel/Hala Koš Poznámka
MlŽ-1 20.9.2020 Ne Florbal Jesenice/SH Na Fialce Říčany E  
StŽ-1 26.9.2020 So Florbal Jesenice/SH Hlubočinka E  
El-1 26.9.2020 So Florbalová akademie MB/ZŠ Juventa Milovice E  
MlŽ-2 3.10.2020 So FBC Rakovník/SH Stochov E  
P-1 4.10.2020 Ne Technology Florbal MB/Nová MSH Mladá Boleslav A  
El-2 10.10.2020 So Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice E
StŽ-2 11.10.2020 Ne FBC Pitbulls Kolín/SH Zruč nad Sázavou F  
P-2 17.10.2020 So Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice A
MlŽ-3 18.10.2020 Ne Wizards DDM Praha 10/SH ZŠ Kunratice E  
El-3 25.10.2020 Ne Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav E  
StŽ-3 31.10.2020 So Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav E  
MlŽ-4 7.11.2020 So FBC Rakovník/SH BIOS Nové Strašecí E  
P-3 8.11.2020 Ne BLACK ANGELS/BB ARENA Letňany - hřiště 3 A  
StŽ-4 15.11.2020 Ne Orka Čelákovice/SH ZŠ Nehvizdy E  
El-4 22.11.2020 Ne OLYMP FLORBAL/Sokol Michle E  
P-4 28.11.2020 So Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav A  
MlŽ-5 29.11.2020 Ne Sokol Rudná/SH ZŠ Rudná E  
StŽ-5 5.12.2020 So DDM Horní Počernice ORKA/SH Zličín E  
El-5 6.12.2020 Ne Prague Tigers/ZŠ Zeleneč E  
MlŽ-6 12.12.2020 So FBC Draci Říčany/MSH Říčany E  
P-5 13.12.2020 Ne Prague Tigers/TJ Sokol Nehvizdy A  
El-6 19.12.2020 So OLYMP FLORBAL/Sokol Michle E  
všichni 20.12.2020 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice  
MlŽ-7 9.1.2021 So Technology Florbal MB/Nová MSH Mladá Boleslav E  
P-6 9.1.2021 So DDM Horní Počernice ORKA/SH U Učiliště Čelákovice A  
StŽ-6 17.1.2021 Ne Orka Čelákovice/SH ZŠ Rudná E  
El-7 17.1.2021 Ne Prague Tigers/SH ZŠ Nehvizdy E  
MlŽ-8 23.1.2021 So FBC Draci Říčany/MSH Říčany E  
P-7 24.1.2021 Ne Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav A  
StŽ-7 6.2.2021 So FBK Fat Pipe Vosy Praha/SH TJ Kobylisy E  
El-8 6.2.2021 So Florbalová akademie MB/ZŠ Juventa Milovice E  
MlŽ-9 14.2.2021 Ne Wizards DDM Praha 10/SH ZŠ Kunratice E  
StŽ-8 21.2.2021 Ne DDM Horní Počernice ORKA/TJ Radlice E  
StŽ-9 7.3.2021 Ne FBK Fat Pipe Vosy Praha/SH TJ Kobylisy E  
El-9 7.3.2021 Ne OLYMP FLORBAL/Sokol Michle E  
MlŽ-10 13.3.2021 So Sokol Rudná/SH ZŠ Rudná E  
P-8 13.3.2021 So Prague Tigers/SH ZŠ Nehvizdy A  
StŽ-10 20.3.2021 So SK Florbal Benešov/ZŠ Jiráskova Benešov E  
El-10 21.3.2021 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice E
MlŽ-11 28.3.2021 Ne Florbal Jesenice/SH Na Fialce Říčany E
P-9 28.3.2021 Ne BLACK ANGELS/BB ARENA Letňany - hřiště 3 A  
StŽ-11 11.4.2021 Ne Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav E  
P-10 17.4.2021 So DDM Horní Počernice ORKA/SH U Učiliště Čelákovice A  
MlŽ-12 18.4.2021 Ne Technology Florbal MB/Nová MSH Mladá Boleslav E  
StŽ-12 25.4.2021 Ne Florbal Jesenice/SH ZŠ Campanus E
El-11 25.4.2021 So Florbalová akademie MB/ZŠ Juventa Milovice E  
El-12 1.5.2021 So Floorball Club Falcon/ZŠ Stará Boleslav E  
           
Turnajů 47        
Pořádáme 8