Termínová listina 2018/2019  Stav k 12.12.2018
Všechna družstva
Družstvo-kolo Datum Den Pořadatel/Hala Koš/
liga
Hlášenka
StŽ-1 8.9.2018 So FBC Pitbulls Kolín/SH ZŠ Týnec nad Labem G/7  Hlášenka
Dor-1 16.9.2018 Ne FBC Draci Říčany bílí/SH Kostelec nad Černými lesy B/3  Hlášenka
MlŽ-A-1 16.9.2018 Ne Prague Tiger/SH Čakovice B/2  Hlášenka
MlŽ-B-1 16.9.2018 Ne ACEMA Sparta Praha C/X3M Arena Barrandov B/2  Hlášenka
El-1 22.9.2018 So Florbal Jesenice/SH Na Fialce Říčany C/3  Hlášenka
StŽky-1 22.9.2018 So Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  Hlášenka
StŽ-2 23.9.2018 Ne 101. Sportovní klub/SH ZŠ Černošice-Mokropsy G/7  Hlášenka
Dor-2 29.9.2018 So FBŠ Bohemians/SH Děkanka B/3  Hlášenka
MlŽ-A-2 29.9.2018 So Start 98 Praha-Kunratice/SH ZŠ Kunratice B/2  Hlášenka
MlŽ-B-2 29.9.2018 So Olymp Praha/ZŠ Mendelova B/2  Hlášenka
El-2 7.10.2018 Ne Florbal Chodov/SH Jižní Město C/3  Hlášenka
Dor-Dohrávka 12.10.2018 SKV/TJ Sokol Vinohrady B/3  Hlášenka
StŽky-2 13.10.2018 So BLACK ANGELS/BB Arena Letňany - hřiště 1 B/2  Hlášenka
Dor-3 14.10.2018 Ne ACEMA Sparta Praha C/X3M Arena Barrandov B/3  Hlášenka
MlŽ-A-3 14.10.2018 Ne Florbal Jesenice/SH ZŠ Kunratice B/2  Hlášenka
MlŽ-B-3 14.10.2018 Ne FbC Hořovice/SH Hořovice B/2  Hlášenka
P-1 14.10.2018 Ne FBC Kutná Hora/SH Kutná Hora Klimeška B/2  Hlášenka
StŽ-3 20.10.2018 So FBK Davle/SH Stochov G/7  Hlášenka
El-3 21.10.2018 Ne BLACK ANGELS/BB ARENA Letňany - hřiště 1 D/4  Hlášenka
StŽky-3 27.10.2018 So TJ Sokol Vinohrady/TJ Sokol Vinohrady B/2  Hlášenka
Dor-4 3.11.2018 So Florbal Jesenice/SH Eagles B/3  Hlášenka
MlŽ-A-4 3.11.2018 So Kanonýři Kladno/SH BIOS Kladno B/2  Hlášenka
MlŽ-B-4 3.11.2018 So Olymp Praha/ZŠ Mendelova B/2  Hlášenka
P-2 3.11.2018 So Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  Hlášenka
StŽky-4 10.11.2018 So SK Dvojka Praha/SH Jižní Město B/2  Hlášenka
El-4 11.11.2018 Ne Tatran Střešovice/Unihoc Aréna Praha D/4  Hlášenka
StŽ-4 11.11.2018 Ne ACEMA Sparta Praha/X3M Arena Barrandov F/6  Hlášenka
Dor-5 18.11.2018 Ne Tatran Střešovice/Unihoc Aréna Praha B/3  Hlášenka
MlŽ-A-5 18.11.2018 Ne T.B.C. LUCERN Králův Dvůr/SH Králův Dvůr A/1  Hlášenka
MlŽ-B-5 18.11.2018 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice B/2  Hlášenka
P-3 18.11.2018 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice (malá tělocvična) B/2  Hlášenka
StŽ-5 24.11.2018 So ACEMA Sparta Praha PM/X3M Arena Barrandov G/7  Hlášenka
StŽky-5 24.11.2018 So Olymp - Jesenice/SH ZŠ Kunratice B/2  Hlášenka
El-5 25.11.2018 Ne Florbal Jesenice/MSH Říčany B/2  Hlášenka
repre 1.-9.12.2018 MS ve florbale muži/O2 Aréna Praha    
MlŽ-A-6 15.12.2018 So Start 98 Praha-Kunratice/SH ZŠ Kunratice B/2  Hlášenka
MlŽ-B-6 15.12.2018 So Flobo Praha/BB Arena Letňany - hřiště 1 B/2  Hlášenka
P-4 15.12.2018 So SK Florbal Benešov/ZŠ Jiráskova Benešov B/2  Hlášenka
StŽky-6 16.12.2018 Ne FBC Texas DDM P6/SH Chýně B/2  Hlášenka
všichni 16.12.2018 Ne Vánoční turnaj/ZŠ a MŠ Jesenice  
El-6 12.1.2019 So BLACK ANGELS 2009/BB Arena Letňany - hřiště 1 D/4  Hlášenka
StŽky-7 13.1.2019 Ne TJ Sokol Vinohrady/TJ Sokol Vinohrady B/2  
Dor-7 20.1.2019 Ne TJ Sokol Vinohrady/TJ Sokol Vinohrady B/3  
P-5 20.1.2019 Ne Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  
MlŽ-A-7 20.1.2019 Ne Panthers Praha/Sport centrum Hostivice B/2  
MlŽ-B-7 20.1.2019 Ne Florbal Jesenice/ZŠ a MŠ Jesenice B/2  
El-7 26.1.2019 So Orka Čelákovice/SH BIOS Čelákovice C/3  
StŽ-6 27.1.2019 Ne Florbal Jesenice/TJ JM Chodov G/7  
StŽky-8 27.1.2019 Ne TJ Sokol Vinohrady/TJ Sokol Vinohrady B/2  
MlŽ-A-8 2.2.2019 So Florbal Jesenice/SH Na Fialce Říčany B/2  
MlŽ-B-8 2.2.2019 So FBŠ Bohemians/SH Děkanka B/2  
P-6 2.2.2019 So FBC Kutná Hora/SH Kutná Hora Klimeška B/2  
StŽ-7 9.2.2019 So ACEMA Sparta Praha PM/X3M Arena Barrandov G/7  
El-8 10.2.2019 Ne SK Florbal Benešov/ZŠ Jiráskova Benešov C/3  
Dor-8 16.2.2019 So Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/3  
MlŽ-A-9 16.2.2019 So Kanonýři Kladno/SH BIOS Kladno B/2  
P-7 23.2.2019 So Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  
StŽ-8 24.2.2019 Ne Florbal Jesenice/TJ JM Chodov G/7  
Dor-9 3.3.2019 Ne FBK Fat Pipe Vosy Praha/TJ Kobylisy B/3  
MlŽ-B-9 3.3.2019 Ne ACEMA Sparta Praha/X3M Arena Barrandov B/2  
StŽky-9 3.3.2019 Ne Olymp - Jesenice/Centrum Třešňovka Zbraslav B/2  
StŽ-9 9.3.2019 So 101. Sportovní klub/SH Eagles G/7  
El-9 10.3.2019 Ne FBŠ Bohemians/SH Děkanka C/3  
Dor-10 16.3.2019 So TJ Sokol Šestajovice/TJ Radlice B/3  
MlŽ-A-10 17.3.2019 Ne Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  
P-8 17.3.2019 Ne FBC Draci Říčany Čerčany/ZŠ Čerčany B/2  
El-10 23.3.2019 So SK Dvojka Praha/TJ JM Chodov C/3  
StŽky-10 23.3.2019 So BLACK ANGELS/BB Arena Letňany - hřiště 1 B/2  
StŽ-10 24.3.2019 So FBC Draci Říčany modří/MSH Říčany G/7  
MlŽ-A-11 30.3.2019 So Prague Tiger/SH Čakovice B/2  
MlŽ-B-10 30.3.2019 So Flobo Praha/TJ Pankrác B/2  
P-9 30.3.2019 So Technology MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  
StŽ-11 6.4.2019 Ne FBC Pitbulls Kolín/SH ZŠ Týnec nad Labem G/7  
El-11 7.4.2019 Ne Orka Čelákovice/SH BIOS Čelákovice C/3  
StŽky-11 7.4.2019 Ne Florbalová akademie MB/Nová MSH Mladá Boleslav B/2  
Dor-11 13.4.2019 So Florbal Neratovice/SH Neratovice B/3  
MlŽ-B-11 13.4.2019 So FBŠ Bohemians/SH Děkanka B/2  
El-12 27.4.2019 So Florbal Chodov/SH Jižní Město C/3  
StŽky-12 28.4.2019 Ne FBC Texas DDM P6/SH Chýně B/2  
StŽ-12 28.4.2019 Ne FBK Davle/Sport Eden Beroun G/7  
MlŽ-A-12 4.5.2019 So Panthers Praha/TJ Radlice B/2  
MlŽ-B-12 4.5.2019 So FbC Hořovice/SH Hořovice B/2  
P-10 4.5.2019 So SK Florbal Benešov/ZŠ Jiráskova Benešov B/2  
Turnajů 82        
Pořádáme 13        

Newsletter

Chcete dostávat aktuální informace z klubu? Vyberte si, jaké novinky chcete odebírat.

Partneři

Extreme Networks RGB

logo Veracomp2

llentab 280x71

rockwool 280x71

ESET

Město Jesenice
Český florbal
Fat Pipe
Asics