Novou sezónu jsme zahájili pořádáním turnaje v šestém koši. A že do šestého koše nepatříme jsme dali soupeřům náležitě pocítit.

V prním zápase jsme vyprovodili FBC Kralupy n/V poměrem 20:3, ve druhém zápase plném neproměněných šancí jsme přehráli OLYMP FLORBAL Zeus výsledkem 10:3 a ve finále turnaje jsme porazili Technology Florbal MB White 22:2. Takový turnaj se těžko hodnotí, vysoký brankový rozdíl provokoval hráče k "pokusům", které bychom si ve vyrovnaném utkání nedovolili. Tak snad jen pár zajímavostí. To tabulky kanadského bodování se zapsalo 8 našich hráčů, společně během jednoho turnaje posbírali 96 kanadských bodů. Díky tomu, že každý gól a asistence musí být online v zápisu, se náš turnaj pro vysoký počet gólů natáhl asi o 40 minut. Nejrychlejší gól jsme vstřelili 7 sekund po zahájení poločasu.

Doufám, že s podobnou chutí a formou nastoupíme i do dalších turnajů, které nás v této sezóně čekají.

Velký dík patří organizačnímu týmu za pořadatelským stolkem, který zvládl všechny nástrahy nových systémů a zařídil bezproblémový průběh turnaje.